moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence

Ići dole 
+22
Sima
Aćim
NađaNS
Tina
jecolinja
Lea2006
snoopy
- Vito -
Tabasko the Dika
Medena
.Marija.
Natali
Dolly
Snoopy Gang
maks malisha
stefani
Kaan
Ceda - Charlie
Vasica T
Ivana_Eli
King i Maša
Ddans Dream Tim
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 EmptyČet Dec 13, 2012 11:37 am

Senta je postala fina baza skarta, stancovanja, gepekovanja i sverca.
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 EmptyČet Dec 13, 2012 11:20 pm

Nazalost, neki ljudi smatraju da je prodaja štenaca odličan izvor zarade.
Da bi se zaradilo, mora se kalkulisati, smanjivati troškove nege i zaštite pasa...

Tako imate "odgajivače" koji imaju 4,5,6,7 ili 8 različitih rasa pasa, obično malih rasa koje ne traze puno prostora i ne troše puno hrane, naravno kratkodlake jer se nema vremena za posebnu negu dlake. Prodaju štenad već sa pet-šest nedelja (bez potrebnih vakcina, čišćenja od glista, vitamina) i još ako obećavaju da imaju preko cele godine štenad, svih rasa, svakog pola...budite sigurni da imate posla sa preprodavcem i švercerom.

To ne znači da ćete automatski proći loše i dobiti bolesno štene koje nije u tipu rase, ali nosi mnogo mnogo rizika No
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Sima
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Sima


Broj poruka : 87
Datum upisa : 12.02.2013

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 EmptyPet Mar 08, 2013 7:02 pm

...


Poslednji izmenio Sima dana Sre Mar 13, 2013 8:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
irena i bojan
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.03.2013

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 EmptySub Mar 09, 2013 10:47 pm

Prvo, veliki pozdrav za ovu zajednicu skupljenu povodom brige i ljubavi za ove divna bica. Jako mi je drago sto postoji ovo mesto na kom mogu procitati vasa iskustva. Naime, s obzirom da smo se momak i ja zaljubili u ovu rasu i nameravamo da nase zivote upotpunimo jednim biglom, gledamo oglase i jedino smo dobili kontakt Leonara iz Sente, pa mi je jos vaznije sto se oni upravo spominju na ovom mestu. Hvala vam sto se nas postedeli, mogucih, stresnih iskustava!
Nazad na vrh Ići dole
Ema NS
novajlija
novajlija
Ema NS


Broj poruka : 12
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 22.02.2013

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 EmptyPet Maj 24, 2013 2:00 pm

Da se i ja nadovezem za doticnu odgajivacnicu Leonero iz Sente.. Cesto se druzimo sa jednom zenkom bigla i vlasnik mi je ispricao njegovo iskustvo koje je imao s njima. Naime pre te zenkice koja je sad stara 11 meseci, imali su jos jedno nesrecno stene koje su dobili sa samo 5 nedelja starosti. Stene je u roku od nedelju dana uginulo od macije kuge, a celih nedelju dana kojih je bilo kod novih vlasnika, islo je po veterinarima i primalo razne terapije.. sto nije zapravo vredelo jer je sa nepunih 6 nedelja uginulo Sad Naravno, da bi se iskupili dali su tim ljudima novo stene...... Sva sreca pa je sad ona dobro i zdrava je i veoma poslusna.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 241
Datum upisa : 04.12.2006

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 EmptySub Jun 29, 2013 9:06 am

Čuvena Senta i nadaleko čuveni gospodin
Nazad na vrh Ići dole
https://bigl-srbija.editboard.com
Ceda - Charlie
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Ceda - Charlie


Broj poruka : 73
Datum upisa : 17.09.2011

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 EmptySub Feb 22, 2014 4:22 pm

Pozdrav ljudi, evo i ovde da napisem, napisao sam prethodno i na facebook stranici. CHARLIE (Po rodovniku LION LEONERO od majke ROME LEONERO i oca EVOX-a) IMA EPILEPSIJU. Star je dve godine i 6 meseci i zbog predjasnih losih iskustava sa ovim odgaivacem (pas je kod mene dosao sa demodikozom i dva krpelja u uhu - sto je odgaivac odbacio kao neistinu) predpostavljam da je to urodjeno. Hteo bih da obavestim sve koji imaju pse iz ove odgaivacnice da znaju da se to dogodilo. Hteo bih pogotovo da skrenem paznju ljudima koji tek treba da kupe psa, da nikako ne uzimaju stene odavde jer licno ja, a znam i druge slucajeve, sam imao najgore moguce iskustvo sa vlasnikom ove odgaivacnice !!! PAZITE OD KOGA I KAKO KUPUJETE !!!
Nazad na vrh Ići dole
Bi4
novajlija
novajlija



Broj poruka : 7
Datum upisa : 07.12.2014

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 EmptyČet Dec 11, 2014 11:21 pm

Skoro brata naterah da mi iskopa oglas preko kojeg je narucio Cezara, odgajivacnica Leonero je u pitanju iz Sente.. Sad kad sam procitala vasa iskustva drago mi je sto nam je Cezara uvalio sa mesec i sedam dana....sto je nama bilo bas cudno da ga tako malog odvoji od majke, srecom nista mu nije falilo kad je stigao.

Ispravka  aaa  Cezar je iz Subotice, Palic...


Poslednji izmenio Bi4 dana Sub Jan 24, 2015 12:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 EmptyPet Dec 12, 2014 8:22 pm

Bi4 ::
Skoro brata naterah da mi iskopa oglas preko kojeg je narucio Cezara, odgajivacnica Leonero je u pitanju iz Sente.. Sad kad sam procitala vasa iskustva drago mi je sto nam je Cezara uvalio sa mesec i sedam dana....sto je nama bilo bas cudno da ga tako malog odvoji od majke, srecom nista mu nije falilo kad je stigao.
To je baš beba. Nadam se da će izrasti u zdravog psa! fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Bi4
novajlija
novajlija



Broj poruka : 7
Datum upisa : 07.12.2014

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 EmptyPet Dec 12, 2014 9:07 pm

Skoro je napunio 4 meseca, zdrava i razigrana beba bigl Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Moj bigl ima panican strah od ljudi
» mali biglic treba dom
» Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: