moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence

Ići dole 
+22
Sima
Aćim
NađaNS
Tina
jecolinja
Lea2006
snoopy
- Vito -
Tabasko the Dika
Medena
.Marija.
Natali
Dolly
Snoopy Gang
maks malisha
stefani
Kaan
Ceda - Charlie
Vasica T
Ivana_Eli
King i Maša
Ddans Dream Tim
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
maks malisha
novajlija
novajlija
maks malisha


Broj poruka : 13
Datum upisa : 14.02.2012

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2012 10:46 pm

Draga Snupi bando mi sve to sad jako dobro znamo, malo je kasno za vracanje novca jer ja ne zelim drugog psa jer kao sto rekoh neke stvari se otkriju tek kada se zivotinja zavoli, a onda nije bitno i ako nema jednu nogu. Nemamo kinoloske ambicije samo volimo pse,a naravno posebno BIGLOVE!!! Doduse planiramo da kupimo Malishi drustvo ne zbog reprodukcije nego tako da mu ne bude dosadno i mislim da je zbog slaganja uvek bolje musko zensko, zaista ne znam, ali otom potom kada dodje vreme mislim da ce te mi pomoci.
Nazad na vrh Ići dole
maks malisha
novajlija
novajlija
maks malisha


Broj poruka : 13
Datum upisa : 14.02.2012

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2012 10:52 pm

Kaan ::
maks malisha ::
Covek se naprosto zapita moze li se u Srbiji zavrsiti neki posao bez problema pa makar to bila i kupovina pasa i da bar neki od tih tzv. vlasnika odgajivacnica stane iza svoje (nemojte me pogresno shvatiti) robe i bar prizna reklamaciju. Uglavnom ih se ne tice kada predaju stene ono prestaje da postoji za njih. Ljudi koji kupe psa saznaju da sa psom nesto nije u redu tek onda kada ga zavole i kada se cela porodica veze za zivotinju. Onda se ne stedi ni novac ni vreme da se pas spasi bolesti i da mu se obezbedi sto kvalitetniji zivot,a uz takvo odgajanje cesto ide i nemogucnost parenja, socijalizacije sa drugim psima ..., sto zivotinja tesko podnosi. Glavni problem je sto takve stvari nisu regulisane zakonom i emocije su upletene. I kao sto rekoh samo da molite boga da vam u nasoj zemlji neko ne nanese stetu jer pravdu ce te tesko ili nikako isterati.

Bilo bi regulisano zakonom da je potpisan ugovor, ali u ovakvoj zemlji ni ugovor nista ne vazi... Izostavio sam jos da napisem da sam ja "ugovorio" i mogucnost vracanja steneta u roku od mesec dana, ali tada nismo znali za sve ovo... Samo zelim da se to nikome u buducnosti ne desi, zato je i dobra ova tema (ja jos razmisljam da li da ispisem sve sa bas imenom, bolje sto jesam) stvarno je bolno, samo kad se setim...
.

Cudo su osecanja prema Psu, ja sama sebe nisam prepoznala kada je Malisha imao pasiji kasalj, a mogu misliti kako je kada ti saopste tako nesto. Sreca sto je taj pas dospeo kod osobe kakva si ti pa ima koliko toliko kvalitetan zivot i ljubav gospodara ,a ne kod nekog neandertalca.
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2012 11:01 pm

Jos jednom sto se tice ove teme svaka cast svakome na iskrenosti sto iznose na ovu temu,samo jos jednom
da podsetim nema REKLA KAZALA SAMO LICNO ISKUSTVO I ONO STO SE MOZE DOKAZATI DA JE TAKO,hvala na razumevanju.
sto se tice odgovornosti odgajivaca za prodatu stenad ima nesto sto se kod stenaca javlja kasnije ili se kasnije ispolji na stenetu sto ni odgajivac nije znao u takvom slucaju je po meni resenje zahtevanje za dobijanje drugog steneta ispravnog,cak ako i ako se primeti nesto sto nije ispravno a i neznate sa sigurnoscu dali je odgajivac znao ili ne,opet mozete zahtevati drugo ispravno stene,a sto se tice ugovora prilikom kupovine psa za mene je to sasvim ispravna stvar koja bi trebala da se radi
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
- Vito -
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
- Vito -


Broj poruka : 96
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2011

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 4:19 pm

http://www.puppies-land.com/

Moze li mi neko reci vise o ovoj odgajivacnici, takodje su iz Sente. Da li je to ista odgajivacnica,ili ? Hvala puno za sve savete unapred.
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 4:25 pm

Preprodavci!

registrovani kao odgajivačnica ali pod drugim imenom affraid

...Sve rase tokom cele godine...

Procitajte OVO
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyNed Apr 01, 2012 7:39 pm

snoopy ::
Preprodavci!

registrovani kao odgajivačnica ali pod drugim imenom affraid

...Sve rase tokom cele godine...

Procitajte OVO

Svašta se radi, strašno i žalosno,a naročito mi je šokantan odgovor dotičnog Polgara! Gledajući sajt puppy land nisam ni pomislila da se radi o ozloglašenoj Senti.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2012 12:33 am

Mislim da se ne radi o istoj odgajivacnici iako se radi o Senti. Vlasnik Leonero odgajivacnice (odakle dolazi Meda i jos neki biglovi na forumu) je cini mi se Milan, ne mogu da se sjetim prezimena ali uglavnom zavrsava se na -ic, a vlasnik ove Puppy Land je neki Viktor Polgar.

No, u svakom slucaju, sve te odgajivacnice sa "stencima tokom cijele godine" treba da budu sumnjive.
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2012 4:18 pm

Strasno, mi smo Koleta kupili od tog Viktora, naravno, bez iskustva i nismo pojma imali. Cak smo dobro i prosli... pale
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2012 5:05 pm

.Marija. ::
Strasno, mi smo Koleta kupili od tog Viktora, naravno, bez iskustva i nismo pojma imali. Cak smo dobro i prosli... pale


Marija jel ovo Kole?

http://www.puppies-land.com/oglas_ref_sr.php?id=16
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2012 5:36 pm

jecolinja ::
.Marija. ::
Strasno, mi smo Koleta kupili od tog Viktora, naravno, bez iskustva i nismo pojma imali. Cak smo dobro i prosli... pale


Marija jel ovo Kole?

http://www.puppies-land.com/oglas_ref_sr.php?id=16
On je 100%.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2012 7:32 pm

Jeste. A fora sto nismo ni poslali to Question
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2012 7:44 pm

.Marija. ::
Jeste. A fora sto nismo ni poslali to Question

Interesantno affraid
Marketing je čudo Smile

I da jeste poslali prve utiske o novom ljubimcu to samo dokazuje da ste ponosni i da ćete mu pružiti sve, što može da potvrdi svako ko je pratio Koletovu temu na forumu top gun
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2012 8:00 pm

Nismo poslali, javili smo telefonom. Ali verovatno je on to stavio na svoj sajt, nemam pojma. Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2012 10:06 pm

Stvarno strašno! Ranije sam na nekom forumu pročitao kako je nekim ljudima učinio isto ovo. Samo što su oni dobili bolesnog psa i nikako nisu bili zadovoljni, a na sajtu njegove odg. je bio tekst u kom su ljudi oduševljeni... affraid strašno šta ljudi sebi dopuštaju Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyUto Apr 03, 2012 1:49 am

MOLIM JOS JEDNOM SVE KOJI PISU U OVOJ TEMI TEMA JE OTVORENA SAMO ZA LICNA ISKUSTVA SVE REKLA KAZALA NE DOLAZI U OBZIR
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyUto Apr 03, 2012 7:38 pm

Deki bre na čijoj si ti strani? Čovek je lepo pitao i mi se nadovezujemo komentarima. Ne vidim ništa loše, čak je i dobro da svako kaže šta misli, vidiš da smo sada doznali da je Kole kupljen baš u toj odgajivačnici, a i kupci koji se raspituju doznali su za "široke mogućnosti" koje im se nude preko dotičnog sajta!
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyUto Apr 03, 2012 9:19 pm

Deki je na strani nasih usonja naravno i na strani ne upropastiti rasu,ok su mi komentari kada stavi neko nesto pa se to prokomentarise,ali mi deluje malo neukusno ono tipa ja sam cuo da je onaj takav i tamo negde sam o nekom procitao.Naravno da sam za to saznati istinu o ljudima koji nisu ni ljubitelji ni odgajivaci ne samo biglova vec svih ostalih rasa,vec sverceri kojima je samo vazno uzeti koji dinar ili evro a sve ostalo nije vazno.Ono sto bih ja savetovao novim vlasnicima koji zele kupiti svog psa nebitno koje rase da licno idu da vide stene,majku uslove u kojima se drze,tako ce najbolje videti o kome se radi,a ne kupovati macku u dzaku
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyČet Apr 05, 2012 4:32 pm

Evo i nase price. U pola 6 ujutro 22.6.2010. iz Leskovca je stigao Badi kao dar od moga decka i mojih drugara meni za rodjendan. Iz usta moga momka koji se dogovarao bilo mu je receno da je pas vec imao jednog vlasnika i da je vracen jer je izgrizao sve po stanu i da je malo stariji ima 5 mjeseci (kad su dosli i papiri s njim imao je 7 mjeseci ali su papiri bili ok) i da je bio u boksu sa jos dva bigla. Malo je smrduckao kad je dosao, ali istina nije mu nista falilo. I poslije nekog vremena vidim ja na ovom forumu profil moga Badija Badi BG i slike i sve i samo ljudi nestali sa foruma Badi vracen. Vidim i problem sa testisom i pogledam stvarno malo podignut jedan testis odem kod veta on kaze samo vi to masirajte to je jos mlad pas i mi tako masirali i testis se spustio sad je l urodjeno ili nije ne znam. Na izlozbu nisam vodila tako da ne znam sta bi rekli, ali moj vet kaze da je ok. Izlozba mi i ne treba meni je dovoljno da kad sjednem u taksi i zapocnem pricu sa taksistom sasvim slucajno o psima i on kaze pa da vi ste ta plavusa sa Grbavice sto seta prelepog bigla. Smile Meni srce puno. Badi jeste bio divljak kada je dosao i grizao je stvari, ali nikad namestaj vrata i slicno. Sad je to jedan dobar pas (koliko bigl moze biti). Bas ga neki dan on pusten igra se u parku ja sjedim i kazem momku ko bi rekao da ce od onog nemirnog i tvrdoglavog smrdljivaka izaci ovako ljiep pas i da cu ja ikada moci da sjednem u parku, a ne da ga vijam. Sve se moze kad se hoce. Sto je vracen u odgajivacnicu i zasto ga je porodica koja ga je po forumu jako voljela vratila nikad necu saznati, a i ne zanima me. Jer je on moj nevaljalko koga obozavam. I nije imao nikakvih zdravstvenih problema osim jedne upale krajnika i usi sto su mu smrduckale ali to se sredilo. Zdrav je i lep pas.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyČet Apr 05, 2012 8:29 pm

Tina, ja nisam imala pojma da je to onaj mali Badi... sad sam sabrala dva i dva. U svakom slucaju, drago mi je da se Badi skrasio i usrecio, a i vi sa njim!
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyPet Apr 06, 2012 2:47 pm

Pa meni je bilo glupavo da pisem o tome, znalo je par ljudi sa foruma Pako i ostatak rodbine je prepoznao kuce Smile Ali eto kad se pokrenula tema iznosenja prljavog vesa da se i mi oglasimo. Tako da ne moraju samo odgajivaci biti fejk ima fejkera i po forumu uzmu kuce kite po forumu sreca radost, a onda odjednom vrate kuce. I ne mora znaciti da vracenim kucima nesto fali, nego ljudi ne znaju da vaspitavaju kuce pa ga vrate. Ali sta da se radi ja se uvijek vodim tim da kucici biraju nas, a ne mi njih. Mi smo tu da im pruzimo sve sto im treba za uzvrat za njihovu neizmjernu ljubav.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyPet Apr 06, 2012 4:31 pm

Tina ::
Pa meni je bilo glupavo da pisem o tome, znalo je par ljudi sa foruma Pako i ostatak rodbine je prepoznao kuce Smile Ali eto kad se pokrenula tema iznosenja prljavog vesa da se i mi oglasimo. Tako da ne moraju samo odgajivaci biti fejk ima fejkera i po forumu uzmu kuce kite po forumu sreca radost, a onda odjednom vrate kuce. I ne mora znaciti da vracenim kucima nesto fali, nego ljudi ne znaju da vaspitavaju kuce pa ga vrate. Ali sta da se radi ja se uvijek vodim tim da kucici biraju nas, a ne mi njih. Mi smo tu da im pruzimo sve sto im treba za uzvrat za njihovu neizmjernu ljubav.
U pravu si i drago mi je da ste se našli!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptySre Jun 06, 2012 11:35 pm

ugrinovacki klan ::
Molim u ovoj temi
IZNOSITE SAMO LIČNA ISKUSTVA .SAMO ONO ŠTO POUZDANO ZNATE I MOŽETE DOKAZATI .

Sarkastično
Nazad na vrh Ići dole
NađaNS
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
NađaNS


Broj poruka : 115
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 27.11.2012

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptyUto Nov 27, 2012 11:41 pm

Pozdrav bigl drugari!
Mi smo novi na forumu, a i vlasnici bigla od 26.11.2012. Zove se Nađa i resio sam da se prvo javim u ovoj temi, posto sam dosta nezrelo postupio... Kao i jos neki, kupio sam Nađu u Senti, u odgajivacnici Leonero... Dok sam se informisao, procitao sam i pozitivne i negativne stvari o ovoj odgajivacnici. Posto sam neverovatno mnogo zeleo da postanem drugar sa jednim biglom, brzinski sam to odradio. Naime, kontaktirao sam doticnog coveka, koji mi je sve strucno objasnio doduse, ali posto nisam bio u mogucnosti da odem u Sentu, on se ponudio za prevoz. (jako naivno sam zamislio da ce covek upaliti auto i doneti mi je na vrata) Kada smo se vec dogovorili sve, rekao mi je da ce mi javiti kada krece bus, na sta sam se zaprepastio, ali na kraju prihvatio uz razmisljanje "zna covek sta radi, valjda mu "zadnjica" nije zinula za pare", valjda voli sva legla. Tu sam se naravno prevario, i naravno, kuca mi je stigla sa nepunih 2 meseca, tacnije sa blizu 7 nedelja. Moram da napomenem da mi je ovo prvi pas u zivotu.
Sada bih zeleo da mi neko iz licnog iskustva sa kucama iz te odgajivacnice ili bilo kojih drugih, posavetuju na sta da obratim paznju kod nje? ona je lepa, umiljata, pije, jede, kaki, piski, spava (malo se na momente trese, ali je tek 2 dan kod mene), razigrana je, repic je kao antena, skakuce, ma sve ok za sad.
Unapred hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptySre Nov 28, 2012 1:49 pm

NađaNS ::
Pozdrav bigl drugari!
Mi smo novi na forumu, a i vlasnici bigla od 26.11.2012. Zove se Nađa i resio sam da se prvo javim u ovoj temi, posto sam dosta nezrelo postupio... Kao i jos neki, kupio sam Nađu u Senti, u odgajivacnici Leonero... Dok sam se informisao, procitao sam i pozitivne i negativne stvari o ovoj odgajivacnici. Posto sam neverovatno mnogo zeleo da postanem drugar sa jednim biglom, brzinski sam to odradio. Naime, kontaktirao sam doticnog coveka, koji mi je sve strucno objasnio doduse, ali posto nisam bio u mogucnosti da odem u Sentu, on se ponudio za prevoz. (jako naivno sam zamislio da ce covek upaliti auto i doneti mi je na vrata) Kada smo se vec dogovorili sve, rekao mi je da ce mi javiti kada krece bus, na sta sam se zaprepastio, ali na kraju prihvatio uz razmisljanje "zna covek sta radi, valjda mu "zadnjica" nije zinula za pare", valjda voli sva legla. Tu sam se naravno prevario, i naravno, kuca mi je stigla sa nepunih 2 meseca, tacnije sa blizu 7 nedelja. Moram da napomenem da mi je ovo prvi pas u zivotu.
Sada bih zeleo da mi neko iz licnog iskustva sa kucama iz te odgajivacnice ili bilo kojih drugih, posavetuju na sta da obratim paznju kod nje? ona je lepa, umiljata, pije, jede, kaki, piski, spava (malo se na momente trese, ali je tek 2 dan kod mene), razigrana je, repic je kao antena, skakuce, ma sve ok za sad.
Unapred hvala!
Nisu baš svi loše prošli sa štencima iz te odgajivačnice...stvar sreće! Tvoja malena je na slici baš slatka, jedino što nije dobro za njen opšti imunitet, a možda i za buduće ponašanje to što je malo prerano odvojena od majke. Ipak, sedam nedelja i nije tako loše, bilo je uzetih i sa pet. valjda će ti pobliže objasniti oni koji su imali problema sa biglićima iz te odgajivačnice, a ja sam, kao najgori slučaj, zapamtila štene koje je imalo šugu, pa je lečenje potrajalo i koštalo... Znam i neke koji su prošli bez problema, pa se nadam da će tako biti i sa tvojom Nađom. Srećno i dobrodošli. Otvorite svoju temu u Snoopy odeljku, pa da uskoro vidimo i slike.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 EmptySre Dec 05, 2012 4:44 pm

Izvinite što se kasno javljam Embarassed

Potrebno je da vaše štene odvedete kod veterinara.
Veterinar će pogledati knjižicu koju vam je dao odgajivač, a u kojoj su upisane vakcine koje je štene primilo, a pre toga, odgajivač neka vam kaže kada i čime je štene čišćeno od glista.
Na osnovu tih podataka veterinar će vam predložiti dalji plan zaštite šteneta od virusnih oboljenja, vakcinaciju protiv besnila i čipovanje. Moguće je da vam predloži i neku vitaminsku vakcinu za jačanje imuniteta. Za sve ove vakcinacije je potrebna prethodna priprema šteneta (čišćenje od glista i dobro zdravstveno stanje) pa je dobro da prvi put odete kod veterinara samo na upoznavanje i dogovor (sa štenetom, naravno Very Happy ) A i pogledaće da li štene ima neke druge smetnje (koža, oči, uši i sl).

Pošto niste ranije imali psa, raspitajte se u kraju da vam preporuče dobrog i savesnog veterinara.

Ljubac maloj Nađi od Bandita iz Kovina cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Sponsored content





Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence   Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Crna lista ljudi od kojih NE treba kupovati stence
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Moj bigl ima panican strah od ljudi
» mali biglic treba dom
» Bigl kao pas cuvar i jos po nesto (treba mi savet)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: