moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neće da jede!

Ići dole 
+13
Aris
Anja..
Tabasko the Dika
King i Maša
Niva
Natali
snoopy
Ddans Dream Tim
Vasica T
Monika
Dolly
Snoopy Gang
Smoky
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptySre Avg 17, 2011 10:33 am

Ilija, opsti zakljucak na ovom forumu je da su biglovi najrazmazenija rasa pasa na svetu. Ja mislim da je krivica njihova, ne nasa. Sta mi da radimo, kad su oni tako slatki... kako da ne razmazis bigl stene scratch
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptySre Avg 17, 2011 10:48 am

Tabasko the Dika ::
kad su oni tako slatki... kako da ne razmazis bigl stene scratch
Nemoguća misija!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyČet Sep 01, 2011 5:18 am

Dolly ::
Tabasko the Dika ::
kad su oni tako slatki... kako da ne razmazis bigl stene scratch
Nemoguća misija!

Oh da.Mi smo uradili isto to,i sad ne znamo sta cemo..uf,uf.. pig
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyPon Jun 11, 2012 4:05 pm

Ljudi da li je normalno da tokom ovih vrelih dana moj Aris ima baaas smanjen apetit? Bili smo na Adi dva dana zaredom, kada dodjemo kuci on od umora samo spava i uvece nece da jede, eto od prekjuce uvece nista nije jeo... Nije bolestan zato sto meso i ostalo sto voli ne odbija. naprotiv, ali zato granule stoje.... Jos sam mu kupila one Natural & Deliciouse sa jagnjetinom, imaju baaas veliki procenat mesa, a nema zitarica.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyPon Jun 11, 2012 6:07 pm

Aris ::
Ljudi da li je normalno da tokom ovih vrelih dana moj Aris ima baaas smanjen apetit? Bili smo na Adi dva dana zaredom, kada dodjemo kuci on od umora samo spava i uvece nece da jede, eto od prekjuce uvece nista nije jeo... Nije bolestan zato sto meso i ostalo sto voli ne odbija. naprotiv, ali zato granule stoje.... Jos sam mu kupila one Natural & Deliciouse sa jagnjetinom, imaju baaas veliki procenat mesa, a nema zitarica.
I Doli mnogo manje jede kad je velika vrućina, ali, ipak obrati pažnju i da li menja ponašanje i pregledaj ga da nema nekog krpelja. Cmokić za našeg lepog pametnjakovića. cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyPon Jun 11, 2012 9:31 pm

Meni se cini da na Rafu vrucina ne utice sto se tice apetita - kao i uvek stalno gleda gladnim okicama, ali pije vise vode i spava po ceo dan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyPon Jun 11, 2012 10:24 pm

I Kole isto, pojede on sta god da mu dam, ali to traje jedno pola sata, uzme zalogaj, pa ga mulja po ustima jedno pet minuta, i tako u krug. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyPon Jun 11, 2012 10:34 pm

Limbo je prespavao ove vrućine, jeo je normalno ali smo mu davali rano ujutro i kasno uveče kad je prijatnija temperatura. Mislim da je to sve OK, a možda se Aris zaljubio kao Aki Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyPet Jun 15, 2012 10:45 am

Imam isti komentar kao i Zoka - moguce je da mu je vruce, ali i dobro obrati paznju na krpelje. Nekad oni prodju neopazeno, otpadnu pre nego sto ih vidimo, a od dlake ne moze da se uoci crvenilo, medjutim - ubrzo pocnu promene u ponasanju i to je ono nasta treba da se obrati paznja. Ja Diku samo zagledam. Posto sam mu ove sezone nasla 3 krpelja i pored Front lajna, stavljam mu i Bajerovu ogrlicu kad idemo u prirodu.
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyPet Jun 15, 2012 3:32 pm

Sa krpeljima stvarno nemamo problema, retko kad ga nadjem, a i one sto sam nasla bili su mrtvi ili nisu mogli da se prikace vec su se setali po dlaci. Ja Arisu stavljam neku madjarsku penu Arpalit NEO se zove, predivno mirise, zastita traje mesec dana a boca je tolika da se moze minimum 5 puta staviti. Bas sam zadovoljna. Izgleda da je bila vrucina u pitanju, bio je dosta iscrpljen tih par dana, sada je sve u redu! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyPet Jun 15, 2012 4:35 pm

Niva ::
Lepi, lepi, razigrani deckonja koga treba da pridruzite forumu aa
top gun top gun top gun tr
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandar93
novajlija
novajlija
Aleksandar93


Broj poruka : 21
Godina : 31
Datum upisa : 10.10.2013

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyNed Dec 08, 2013 3:58 pm

Cole od jutros nista nije hteo da jede,medjutim dao sam mu parce slanine koju je bukvalno progutao.
Po ceo dan samo spava, cas je veso cas nije. I prodje neko vreme kad sve ispovraca (mada je do tad nesto kao kasaljao, kao da je imao slajm) al ispovracao je sve nesto zuto!!?? Primili smo vakcinu protiv besnila i cipovali samo se u cetvrtak pa ne znam dal to ima neke veze sa ovim? Idemo kod vet.veceras, pa reko dal neko ima neki savet, jer sam cuo da se to cipovanje vrsi tek tamo u 6 mesecu!
Nazad na vrh Ići dole
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyNed Dec 08, 2013 6:40 pm

Nema to veze sa vakcinom... pas sa 4 meseca mora da bude cipovan i vakcinisan protiv besnila, a sama vakcinacija se radi mrtvim vakcinama sto znaci da nema neke nus pojave. A to moze biti zarazni kasalj ili mozda gliste ili jos ko zna...
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandar93
novajlija
novajlija
Aleksandar93


Broj poruka : 21
Godina : 31
Datum upisa : 10.10.2013

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyNed Dec 08, 2013 7:17 pm

Dobro je, vakcinu otpisujem! Ceo dan nista da pojede, malopre se ispovracao drugi put. Sad

Edit:

Bili smo kod vet, merio mu je temperaturu i ona je normalna. Kaze da je mozda zbog zubica koji mu rastu, da mu potapam hranu tj to i radim sve vreme al nece ni da lizne.
Primio je neke tri inekcije, vitamini neki. Sutra kontrola,inace malopre sam ga pustio napolje trcao je kao da nikad napolju nije bio Smile 
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyPon Dec 09, 2013 2:10 pm

Daj mu malo barene piletine I šargarepe, može I pirinač...možda će prihvatiti. Ako voli jogurt, može I to.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Aleksandar93
novajlija
novajlija
Aleksandar93


Broj poruka : 21
Godina : 31
Datum upisa : 10.10.2013

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyPon Dec 09, 2013 2:40 pm

Bili na kontroli, opet smo primili tri boce. Granule nije hteo ni da lizne jutros, tek kad sam mu sipao jogurt tad je olizao! Inace danas je veseo!  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyUto Dec 10, 2013 11:18 am

Zokin (Dolly) savet je odličan!

Zaboravi na granule, obari mu pirinač, pileće belo meso i šargarepu.
Daj mu i supu u koju si bario meso i šargarepu.
To će u slast da pojede, mekano je  i hranjivo.

Pozdrav od Bandita  cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Aleksandar93
novajlija
novajlija
Aleksandar93


Broj poruka : 21
Godina : 31
Datum upisa : 10.10.2013

Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 EmptyUto Dec 10, 2013 11:44 pm

Evo da se javimo, danas smo mnogo bolje! Jedemo sve,trcimo,skacemo, spavamo tako reci mi smo ozdravili! Pozdrav od Coleta!  fff 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neće da jede! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neće da jede!   Neće da jede! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neće da jede!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» FUJ TO SE NE JEDE !!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: zdravlje biglova-
Skoči na: