moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 FUJ TO SE NE JEDE !!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Ceda - Charlie
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Ceda - Charlie


Broj poruka : 73
Datum upisa : 17.09.2011

FUJ TO SE NE JEDE !!  Empty
PočaljiNaslov: FUJ TO SE NE JEDE !!    FUJ TO SE NE JEDE !!  EmptyČet Dec 15, 2011 8:21 pm

Evo jednog zanimljivog clanka za sve nas PONOSNE vlasnike ovih malih izjelica Smile

http://www.alo.rs/saveti/44495/Fuj_to_se_ne_jede
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

FUJ TO SE NE JEDE !!  Empty
PočaljiNaslov: Re: FUJ TO SE NE JEDE !!    FUJ TO SE NE JEDE !!  EmptyPet Dec 16, 2011 12:46 am

Odlican clanak....da znate da nam je to veliki problem sa Akijem....koliko nije jesan,kad nadje kosku napolju,potpuno se transformise....bezi od nas i nemoguce ga je uhvatiti.
Nazalost kod nas u kraju se u poslednjih mesec dana otrovalo 5 pasa....kruze price da je bacen otrov,navodno na hleb,posto se pojavilo i gomila mrtvih golubova. Uzas!!!
Mi sa Akijem imamo problem samo kad je kost u pitanju...sto mene uzasno izludjuje!

Rado cu isprobati ove savete koje su strucnjaci dali....javljam vam rezultate Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

FUJ TO SE NE JEDE !!  Empty
PočaljiNaslov: Re: FUJ TO SE NE JEDE !!    FUJ TO SE NE JEDE !!  EmptyPet Dec 16, 2011 2:14 pm

Gadjaj ga kljucevima - ne njega direktno, nego pored - mozda upali
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FUJ TO SE NE JEDE !!  Empty
PočaljiNaslov: Re: FUJ TO SE NE JEDE !!    FUJ TO SE NE JEDE !!  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FUJ TO SE NE JEDE !!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: zdravlje biglova-
Skoči na: