moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aki iz Beča

Ići dole 
+19
Janchee
Luna
Ivana
tatjana
Zvoncica
Dolly
Lino
Jan
AnA__
Ksenija
Lilu The Great
Andrijana
Lea2006
Dika
milena
luce
Bunny's Nightmare
Medena
coka_lena
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 05, 2008 12:05 pm

Mi Akija nismo kupili u Becu nego u Slovackoj za 250€. U becu se cena krece od 350€ kod svercera pa do 600-700€ kod odgajivaca. Posto nam deda ima stan i vikendicu u slovackoj spojili smo lepo i korisno pa smo Akija kupili tamo kod odgajivaca (bez pedigrea). Inace smo mogli da doplatimo za pedigre samo te takse koliko uopste kosta da se izvade ti dokumenti ali nama taj papiric nije potreban jer ne idemo na izlozbe i ne planiramo da da se bavimo odgajivackim poslom. Aki je kod njih primio zastitne vakcine i vakcinu protiv besnila doduse rano ali je moralo zbog prelaska preko granice, cipovan je i izvadjen mu je EU pasos i naravno ciscen je od parazita.
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 10:55 am

Cao drustvo. Bili smo juce kod veta da primimo bocu i merili smo se. Aki ima 10,200 kg sa nepunih 4 meseca Shocked Nije debeo , normalno izgleda ali izgleda da ce da bude dzinovski bigl. Kad bi trebali oni da prikoce sa ovim brzim nabacivanjem kilaze? Ako ovim tempom nastavi bice veselo... Izgubili smo i prvo zubic Very Happy Veliki ljubac od nas za sve vas
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 11:04 am

coka_lena ::
Cao drustvo. Bili smo juce kod veta da primimo bocu i merili smo se. Aki ima 10,200 kg sa nepunih 4 meseca Shocked Nije debeo , normalno izgleda ali izgleda da ce da bude dzinovski bigl. Kad bi trebali oni da prikoce sa ovim brzim nabacivanjem kilaze? Ako ovim tempom nastavi bice veselo... Izgubili smo i prvo zubic Very Happy Veliki ljubac od nas za sve vas
On je stvarno veeeliki sa 4 meseca. Moja Dolly je tolika sa 10 meseci i više ne raste. Nek je on živ i zdrav, lep je momak!Neće se ugojiti dok je mladalački hiperaktivan. Dolly jako mnogo trči skoro svaki put kad je u parku (bar dva puta dnevno), juri vrapce, lgra se sa drugim psima dok ne popadaju.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 11:34 am

To da ce da bude krupan videlo se vec sa dva meseca prednje sape su mu bas velike i siroke su mu grudi ali da vec sa 4 meseca nagura 10 kg nisam verovala. Trci i on dosta ali me brine to sto oni rastu do 18 meseca .... Ovaj nas biglic ce prerasti i Ogija izgleda hahahahhaha. Vec je nasao uzor na forumu gotovi smo sad Laughing Eto Andrijana ako procitas napisi mi molim te ako se secas koliki je vas Ogisa bio sa 4 meseca i kad je malo ukocio sa fazom rasta da znamo da li da trazimo veci stan hihihihihihihi
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 12:56 pm

coka_lena ::
Cao drustvo. Bili smo juce kod veta da primimo bocu i merili smo se. Aki ima 10,200 kg sa nepunih 4 meseca Shocked Nije debeo , normalno izgleda ali izgleda da ce da bude dzinovski bigl. Kad bi trebali oni da prikoce sa ovim brzim nabacivanjem kilaze? Ako ovim tempom nastavi bice veselo... Izgubili smo i prvo zubic Very Happy Veliki ljubac od nas za sve vas

To je baš jedan veliki bigl. Mašala!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 1:10 pm

coka_lena ::
To da ce da bude krupan videlo se vec sa dva meseca prednje sape su mu bas velike i siroke su mu grudi ali da vec sa 4 meseca nagura 10 kg nisam verovala. Trci i on dosta ali me brine to sto oni rastu do 18 meseca .... Ovaj nas biglic ce prerasti i Ogija izgleda hahahahhaha. Vec je nasao uzor na forumu gotovi smo sad Laughing Eto Andrijana ako procitas napisi mi molim te ako se secas koliki je vas Ogisa bio sa 4 meseca i kad je malo ukocio sa fazom rasta da znamo da li da trazimo veci stan hihihihihihihi
Kada sam procitao koliko je Aki tezak otisao sam i izmerio Zvoncicu koja je dva dana mladja od Akija, ona ima 6.5kg,pa pitam ostale biglmanijake kolika je normalna tezina bigla sa 3,6,9 meseci u enciklopediji pise odrasli pas oko 17 kg. study scratch study
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 1:19 pm

coka_lena ::
Cao drustvo. Bili smo juce kod veta da primimo bocu i merili smo se. Aki ima 10,200 kg sa nepunih 4 meseca Shocked Nije debeo , normalno izgleda ali izgleda da ce da bude dzinovski bigl. Kad bi trebali oni da prikoce sa ovim brzim nabacivanjem kilaze? Ako ovim tempom nastavi bice veselo... Izgubili smo i prvo zubic Very Happy Veliki ljubac od nas za sve vas

Cestitamo za zubice!!!! cmok A za 10,200kg BICE ON JEDAN KRUPAN BIGL!!! rok
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 1:24 pm

Baš je veliki dečak!!!! Sao neka on raste i bude zdrav i veseo. Blenta slatka mala hehe
Interesuje me kolike su mu dnevne porcije (u gramima)?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 1:32 pm

Evo skenirala sam neke dijagrame gde bi trebalo da je prikazan rast stenaca. Prvi je rast po mesecima i kg a drugi predstavlja dobijanje na tezini u gramima dnevno. Eto i dalje sam u rebusu jer bi Aki ovu tezinu trebao da ima sa 6-7 meseci po ovim tabelicama . pig

Aki iz Beča - Page 3 9hm71u
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 1:41 pm

Diku smo juce merili i ima 13.5 kg sa 10 meseci (i 5 dana).
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 1:52 pm

Hranimo ga purinom sa stence po tablici oko 170-200 g dnevo u tri porcije. Neki put i ne jede 3 puta dnevno zadnjih par dana je sam izbacio jedan obrok ali tu istu kolicinu granula pojede onda iz 2 obroka. Zavisi od raspolozenja i koliko istrci dnevno pa mu se neki put desi da hrana stoji u cinijici a neki put bi pojeo i masnu krpu ... Izmedju obroka dobija neku nagradicu uglavnom rolnice sa piletinom od pedigrea za stenice ili povrce (sargarepa, krastavac ili paprika za tim je lud). Neki put mu zamesamo u granule 1/4 pedigre junior konzervice (ona bi cela trebala da bude jedna porcija) cisto da zamirise i tu otkaci skroz to radovanje i skakanje se ne moze opisati.
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 2:00 pm

Dika ::
Diku smo juce merili i ima 13.5 kg sa 10 meseci (i 5 dana).
A da se ne secate mozda koliko je bio tezak u Akijevom dobu? Ovaj nas hibrid nije debeo vise je visok nego sto je sirok heheheheheh. Sad bi valjda trebao da uspori sa dzigljanjem.
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 3:50 pm

Dajte nam slike vaseg hibrida Laughing, da ga vidimo tako visokog
Aki ce da bude prvi bigl kosarkas Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 4:14 pm

coka_lena ::
Dika ::
Diku smo juce merili i ima 13.5 kg sa 10 meseci (i 5 dana).
A da se ne secate mozda koliko je bio tezak u Akijevom dobu? Ovaj nas hibrid nije debeo vise je visok nego sto je sirok heheheheheh. Sad bi valjda trebao da uspori sa dzigljanjem.

Sad sam gledao po forumu, u februaru (6 meseci) je imao oko 12kg, ali tek je pre jedno mesec dana poceo intenzivnije (halapljivije) da jede. Pre toga je nesto mnogo birao, a mi mu povladjivali. Dika definitivno nece biti medju krupnijim biglovima, ja predvidjam 15-16 kg max.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptyČet Jun 12, 2008 5:27 pm

Psi rastu prilicno nesrazmerno,cesto se desava da im zadnje noge budu duze od prednjih,ali sve se to dovede u red samo od sebe.
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptySub Jun 14, 2008 10:02 am

Aki foto-model je uhvacen ovog jutra kako ubija vreme dok ceka dorucak Cool . Saljemo vam ove slicice a vi procenite da li je hibrid sa nepunih 4 meseca pig

Aki iz Beča - Page 3 A0bdw0

Aki iz Beča - Page 3 Ng6gqg
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptySub Jun 14, 2008 10:09 am

Aki iz Beča - Page 3 2dbr04w

Aki iz Beča - Page 3 2i0yl28

Aki iz Beča - Page 3 Zx31o9

Aki iz Beča - Page 3 34j50l1
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptySub Jun 14, 2008 11:22 am

Prasence malo vidi se da jedva ceka dorucak. pig
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptySub Jun 14, 2008 3:09 pm

Prelep je Aki. Ne mogu vam opisati koliko podseća na Zigija na ovim fotkama. Isto ponašanje, iste poze. Jako jako jako je sladak. Ljubac za Akija tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptySub Jun 14, 2008 3:45 pm

I ja sam primetila da dosta lice, jedina im je razlika sto vas Zigi ima belu saru na vratu sa leve strane cini mi se a nasem akiju je ceo vrat crn. Doduse mozda i on promeni dlaku pa dobijemo Zigija 2 dasdas Ljubac od nas za Zigija cmok
Nazad na vrh Ići dole
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptySub Jun 14, 2008 4:08 pm

Poslednja slika mi je bas posebna
hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptySub Jun 14, 2008 4:24 pm

Ma Aki je isti lepotan kao naš baza Zigi!
tr

I nije hibrid! Biće on divan dečkonjić! lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptySub Jun 14, 2008 5:39 pm

jao pa svi biglovi su isti sto se tice hrane, moji su prosto nemoguci,

a da li je to Akieva fotelja i samo njegova ili ima i neko jos svoje omiljeno mesto?
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptySub Jun 14, 2008 7:33 pm

Mnogo mi je lep vaš mali-veliki dečko i divno pozira. fff cmok fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 EmptySub Jun 14, 2008 8:01 pm

Nije fotelja samo njegova deli je sa mladjom cerkom hehehehe al nema neko omiljeno mesto rasirio se po celom stanu. Kad zeli mir zavuce se ispod stola ili u cosak iza troseda , najvise voli da se sunca na trosedu , sad se bas razvukao preko dvoseda i ceo zauzeo ... Obicno se hladi na parketu ispod stola ili se zavuce ispod troseda .Gde god neko sedne ili legne od nas posle sekund stize i Aki da se uvali na partiju mazenja. king
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aki iz Beča - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aki iz Beča
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: