moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aki iz Beča

Ići dole 
+19
Janchee
Luna
Ivana
tatjana
Zvoncica
Dolly
Lino
Jan
AnA__
Ksenija
Lilu The Great
Andrijana
Lea2006
Dika
milena
luce
Bunny's Nightmare
Medena
coka_lena
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptySre Maj 28, 2008 1:53 pm

Zvoncica ::
coka_lena ::
Hvala aa samo da se ne uobrazi od ovoliko komplimenata
Nece da se uobrazi,Zvoncica je mladja od Akija 3 dana tako da posebno pozdravlja svoju generaciju. kolo uaua uaua
Pozdrav za generaciju dasdas Zvončica je kao šećer ovde su dvobojni biglovi baš retki. Vi ste nam u blizini kad smo u Srbiji, imamo kuću u Arandjelovcu. Dolazimo početkom jula i ostajemo mesec i po možda organizujemo neko druženje dok smo tu.
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptySre Maj 28, 2008 2:09 pm

Ako budete dolazili do Beograda, možda će biti neko okupljanje na koje ćete moćži da dođete. Da upoznate ove naše bigliće, a i mi Akija, svetskog bigla! Taman da nam kažete da li vidite razliku između tih tamo biglova i ovih ovamo. Jer me to baš zanima. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptySre Maj 28, 2008 2:51 pm

Dobro dosao Aki!!Presladak si!Slika sa pivom mi je najaca.Koliko si popio(iskreno)? lol!
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptySre Maj 28, 2008 3:01 pm

Andrijana ::
Ako budete dolazili do Beograda, možda će biti neko okupljanje na koje ćete moćži da dođete. Da upoznate ove naše bigliće, a i mi Akija, svetskog bigla! Taman da nam kažete da li vidite razliku između tih tamo biglova i ovih ovamo. Jer me to baš zanima. Very Happy
Ako budemo našli vremena svakako ćemo doći baš bi nam bilo drago da se sa svima upoznamo tr
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptySre Maj 28, 2008 3:04 pm

Hahahaha ma nas Akica je fini to mu samo gazda poturio flasice za slikanje... Akiju se ne svidja miris samo frkće nije hteo ni da lizne king
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptySre Maj 28, 2008 6:10 pm

coka_lena ::
Hahahaha ma nas Akica je fini to mu samo gazda poturio flasice za slikanje... Akiju se ne svidja miris samo frkće nije hteo ni da lizne king


smeh smeh verovatno ne zeli da se napije!!
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptySre Maj 28, 2008 6:30 pm

Ako, ako! Te vrucine nekako moraju da se prezive!
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyPet Maj 30, 2008 2:18 pm

Sta bi sa vama?? Smile
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyPon Jun 02, 2008 9:23 am

Evo nas. Bili smo na putu pa nismo imali vremena da se javimo. Sad smo malo umorni ali izdrzacemo pale
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyPon Jun 02, 2008 10:01 am

coka_lena ::
Evo nas. Bili smo na putu pa nismo imali vremena da se javimo. Sad smo malo umorni ali izdrzacemo pale

Lepo se odmorite,pa nam se onda vratite na forum. fff
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyPon Jun 02, 2008 3:38 pm

coka_lena ::
Evo nas. Bili smo na putu pa nismo imali vremena da se javimo. Sad smo malo umorni ali izdrzacemo pale
Ako bi stavili neke nove slicice Akija- sve bi vam bilo oprosteno! Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyPon Jun 02, 2008 10:42 pm

Evo malo smo zivnuli i danas se izslikali bounce Slike su nastale u kratkim predasima inace bi bile mutne koliko su manekeni mirni

Aki iz Beča - Page 2 29ypa8o


Aki iz Beča - Page 2 142ybvb


Aki iz Beča - Page 2 2cdg0eg


Aki iz Beča - Page 2 28jbrbt


Aki iz Beča - Page 2 124k26s


Aki iz Beča - Page 2 2pqnhu8
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ivana


Broj poruka : 190
Godina : 38
Datum upisa : 07.02.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyPon Jun 02, 2008 11:29 pm

Kako su slatki njih dvoje!
Dva secerka
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyUto Jun 03, 2008 12:20 am

Preslatki su oboje. Vidi se da su pravi drugari. U njegovom pogledu se tako vidi koliko je voli i kako je čuva. Što bude straiji sve će više brinuti o njoj i sve je više voleti.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyUto Jun 03, 2008 12:37 am

Bas su sladak par ovo dvoje manekena. Smile
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyUto Jun 03, 2008 1:03 am

Jao kako su slatki njih dvoje... MEDENI SU, MEDENI!!!
tr tr tr
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyUto Jun 03, 2008 10:21 am

Ma njih dvoje su pokretni cirkus. Najvise se svadjaju i najvise se vole. Ja mislim da je Aki ubedjen da je Lena stene hahahahahaha.
Nazad na vrh Ići dole
Luna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Luna


Broj poruka : 222
Godina : 47
Datum upisa : 12.02.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyUto Jun 03, 2008 10:36 am

Oboje su preslatki!
A jel ne bezi Aki kad je tako pusten?
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyUto Jun 03, 2008 10:56 am

Luna ::
Oboje su preslatki!
A jel ne bezi Aki kad je tako pusten?
Ma nisu oni baš tako nevaljali, kakvim ih predstavljaju! Neće oni da beže bez razloga! Možda kad bi naišao neki zeka...?!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyUto Jun 03, 2008 11:03 am

coka_lena ::
Ja mislim da je Aki ubedjen da je Lena stene hahahahahaha.
Citala sam u strucnim knjigama da to i jeste tako - da psi dozivljavaju ljude kao druge pse, mada dosta cudne pse. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyUto Jun 03, 2008 11:09 am

On je kod nas od prvog dana kad smo u dvoristu pusten, samo kad smo na ulici je na povodcu. Nazalost dvoriste nije ogradjeno pa smo od prvog dana i radili na tome da dodje kad god ga zovemo gde god da je i sta god da radi naravno uz dosta cvaraka virslica salamica i ostalih cuda , keksici za pse tu ne pale. Neki put bas zbog tih djakonija non stop ide zamnom i nece da se odvoji bar da optrci neki krug nego kad stanem odmah sedne i ceka. Mom suprugu je jednom pobegao na ulicu (dvoriste se nalazi tik uz ulicu) i od tada ne izlazi sa njim bez povodca. Neki put ga uhvate bube pa ne reaguje kad ga zovem ali posle minut dva ipak dodje i svaki put dobije nagradu i partiju mazenja. A da ja nikad ne idem za njim ako ode malo dalje nego ga zovem i ostanem tu gde jesam. Suprug naravno nema zivaca i krene da trci za Akijem ovaj to shvati kao igru i odeeeeee. Ako bas ne reaguje kad ga zovem i ja pocnem da trcim ali u suprotnom smeru od njegovog pa onda on mene juri hihihihihihihiihi. Ukapirali smo sve fore tako da nam izlasci u dvoriste nisu stresni. Kad je sam sa starijom cerkom onda je naravno na povodcu i u dvoristu.
Nazad na vrh Ići dole
coka_lena
novajlija
novajlija
coka_lena


Broj poruka : 36
Godina : 43
Localisation : Wien , Österreich
Datum upisa : 27.05.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptyUto Jun 03, 2008 11:16 am

Medena ::
coka_lena ::
Ja mislim da je Aki ubedjen da je Lena stene hahahahahaha.
Citala sam u strucnim knjigama da to i jeste tako - da psi dozivljavaju ljude kao druge pse, mada dosta cudne pse. Laughing
Moguce, mada ga mi i vaspitavamo kao sto kuje vaspitavaju stence. Cim radi nesto sto ne treba prvo mu kazemo ne i rukom mu poklopimo njusku tako da stane cela u saku. Ako grize nesto sto ne treba i ne zeli da pusti cak smo i rezali na njega hahahahahaha. Sad je dovoljno da kazemo AUS ( pusti ili dosta u prevodu ) i najsitniji predmet je onda ispred nasih nogu. Inace i Aki kao i nasa deca raste dvojezicno tako da reaguje i na srpske i na nemacke komande. Sta sve psi ne nauce svakodnevno me odusevljava... Doduse ima i momente kad nije rspolozen za ucenje i obicno tada batalim zbog svojih ali i njegovih zivaca. Smile
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptySre Jun 04, 2008 8:56 pm

coka_lena ::
Ma njih dvoje su pokretni cirkus. Najvise se svadjaju i najvise se vole. Ja mislim da je Aki ubedjen da je Lena stene hahahahahaha.


smeh smeh smeh smeh smeh smeh

( Ili neko o kome voli da se brine I love you )
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptySre Jun 04, 2008 9:34 pm

Dobrodošlica još jednom biglu. Aki je neverovatno sladak, a na slikama gde je bio baš beba mi je isti kao moj Zigiša Smile
Pišite puno o Akiju, sve me zanima o njemu... Baš je šašav i lep. Veliki poljubac iz Novog Sada tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 EmptySre Jun 04, 2008 10:34 pm

Da pitamo Akija koliko kosta bigl u Becu?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aki iz Beča - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aki iz Beča   Aki iz Beča - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aki iz Beča
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: