moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako sa biglom na godisnji odmor?

Ići dole 
+16
Natali
Nina mandarina
Aćim
atos
snoopy
Kaan
Tabasko the Dika
Capo UE
Luna
Vuk
Janchee
Andrijana
luce
Lea2006
Medena
Dika
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 EmptyPon Jan 23, 2012 4:25 pm

[/quote]zgleda divno, kao u bajci..[quote]

A vilu cuva nemacka doga Argus rok
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 EmptyPon Jan 23, 2012 8:57 pm

Stvarno je prelepa vila, steta bi bilo ne otici....
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 EmptyUto Jan 24, 2012 11:01 am

Mi smo bili u toj vili u malom "studiu" u prizemlju (adaptirana garaža). Jedna prostorija (kuhinjica, veliki krevet, TV, bežični internet) i kupatilo, čisto je, gazda je mlad i super nam je bilo. Ne znam kako je zimi (kažu da je grejanje super, pored apartmana je kotlarnica) ali sigurno je lepo. Na prvi pogled nije kao na slikama, ali je skroz OK. Ima i apartman na spratu, ali treba proveriti sa Nikolom (vlasnik) da li je slobodno. Mi smo planirali takođe "izlet" u februaru samo ne znamo tačan datum, bilo bi super kad bi se poklopili pa da zajedno idemo u UE kod Capa na druženje Smile.
Nazad na vrh Ići dole
Nina mandarina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nina mandarina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 30.11.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 EmptyUto Jan 24, 2012 11:27 am

Hvala drugari, ovo baš lepo izgleda Very Happy , vidim da je dosta vas bilo tamo Very Happy , pozvaću ovih dana da se raspitam.

Kada budemo išli, obavezno ćemo da organizujemo neko viđanje sa drugarima tr
Nazad na vrh Ići dole
Nina mandarina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nina mandarina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 30.11.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 EmptyUto Jan 24, 2012 11:36 am

Snoopy, mi isto još uvek ne znamo datum, najverovatnije neki vikend sredinom februara, bilo bi lepo da se upoznamo i družimo Very Happy i naravno da idemo zadedno kod Cape Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 EmptyUto Jan 24, 2012 11:21 pm

Na Mokroj Gorui, u Mecavniku je dozvoljeno zivotinjama da budu gosti. A sto se tice Hrv, mi smo vec dva puta isli, i jednom nas nije nista niko pitao, a drugi put je pitao je l imamo titar (bio je obavesten da to treba). Mi smo rekli da, i nije nista gledao. Dakle, morate imati, jer naletecete na nekog proceduralnog, ko ces traziti da vidi. Sto se tice procedure, to jeste u prvom momentu skupo i duze traje, ali svake godine morate dati psu do tog datuma vakcinu protiv besnila, i tako ste pokriveni. Ne morate sve iz pocetka. Samo je bitno da ne omasite taj datum!
Nazad na vrh Ići dole
maks malisha
novajlija
novajlija
maks malisha


Broj poruka : 13
Datum upisa : 14.02.2012

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 EmptySre Feb 15, 2012 10:50 pm

Nas Malisha obozava da se vozi kolima i vrlo je srecan kada vidi da i njega pakujemo. Samo nama ideja godisnjeg odmora ne zvuci bas najsjajnije cim njusku spusti na zemlju - CIAO DRUSTVO VIDIMO SE KAD DODJEM i tada nastaje nervni slom gde je. Razmisljala sam da kupim i neki 20 metarski kanap i da ga tako pustim jer imamo divnu kucu u prirodi i prosto mi je zao sto ne mogu da ga pustim jer znam kojiko voli da trci, ne znam da li bi buzz ogrlica imala efekta?
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 EmptySre Jul 10, 2013 12:07 pm

Jedna zanimljiva informacija. Nicemu ne sluzi, ali da podelim sa vama. Ari je, kao sto neki vec znaju, vec dva meseca u Hrvatskoj. I doslo je vreme da dobije redovnu godisnju vakcinu protiv besnila ( a zbog analiza kojih smo se naplacali pre dve godine na titar, bitno je da ne promasimo datum vakcine, da ne bismo morali sve ispocetka). Odveo ga je tata kod nekog veterinara u Opatiji po preporuci, i ovaj mu je rekao da nije uopste bitno da mora da bude bas do tog datuma, kao sto je nama u Srbiji receno, da to hrvatski zakon uopste ne obavezuje i ne sprecava da se udje u zemlju, vec da je to nasa tvorevina, i moze da napravi problem prilikom izlaska iz Srbije. Drugo, tamo je besplatno od veta dobio privezak za orglicu, gde pise njegov broj cipa, broj veterinarske ambulante i ne znam sta jos. U slucaju da, ne daj boze, odluta, da se lakse pronadje vlasnik preko ambulante. To je kod njih OBAVEZNO i BESPLATNO.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 EmptySre Jul 10, 2013 2:32 pm

Za razliku od nas, Hrvati su u Evropskoj uniji!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 EmptySre Jul 10, 2013 3:23 pm

Hehe, ovo je bilo pre nego sto su usli Smile Ali, da, verujem da su na vreme poceli da uskladjuju zakone.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako sa biglom na godisnji odmor?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Setnja sa mladim biglom
» Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas
» kako da inoviram-dopunim profil
» Kako da se pripremim za curu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: