moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako sa biglom na godisnji odmor?

Ići dole 
+16
Natali
Nina mandarina
Aćim
atos
snoopy
Kaan
Tabasko the Dika
Capo UE
Luna
Vuk
Janchee
Andrijana
luce
Lea2006
Medena
Dika
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPet Avg 07, 2009 1:31 pm

Hej, pa i mi imamo taj pasos! Smile
Problem je samo sto taj pasos valjda nije dovoljan, barem ne za EU.
Hajde neka nam neko javi za te slike, pa da napravimo photo session. Smile
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPet Avg 07, 2009 2:20 pm

@Medena,
mi nismo uspeli da slikamo cudoviste anfas, pa smo uzeli jednu sliku u stavu za izlozbu i cekamo da je razviju danas, pa da je lepimo. vljda cemo ih sarmirati Smile))

@Luna,
stvar je sto postoji titar antitela na besnilo, ali i analiza krvi, a to nisu iste stvari (samo ne pitajte me sta je analiza krvi). analiza krvi nije neohpodna za putovanja u EU, samo za iseljavanje, a titar je neophodan, i bojim se da je neophodan svaki put.
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPet Jul 15, 2011 5:00 pm

Da li neko od vas drugara, zna neki privatni smestaj na moru,gde prihvataju kucne ljubimce?Mi bi na more, ali sa Capom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPet Jul 15, 2011 5:31 pm

Mi nismo nikad vodili Diku na more, tako da ne znam bas nikoga
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPet Jul 15, 2011 5:34 pm

a jel zna neko kako je sa prelaskom hrvatske granice, a stene je bez pasosa? Jel to uopste moze?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPet Jul 15, 2011 5:54 pm

Mislim da se mora imati pasos
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPet Jul 15, 2011 7:02 pm

Kaan ::
a jel zna neko kako je sa prelaskom hrvatske granice, a stene je bez pasosa? Jel to uopste moze?

ovde su najsvežije informacije oko putovanja u zemlje EU i one druge
http://www.studiob.rs/info/tema.php?id=323
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPet Jul 15, 2011 7:05 pm

Capo UE ::
Da li neko od vas drugara, zna neki privatni smestaj na moru,gde prihvataju kucne ljubimce?Mi bi na more, ali sa Capom Very Happy

Uvek se mora unapred pitati. Ako rezervišeš smeštaj preko neta, pokušaj da pored npr. accommodation ubaciš i pets allowed, kao key word. Mnogi sajtovi imaju i tu opciju ubačenu u Main Facilities, recimo ako pretraživanje vršiš preko www.greeka.com. Ako pretražuješ hotele, preko npr. www.booking.com, pets allowed možeš štiklirati kao uslov po kome biraš hotel. Ukoliko nadješ smeštaj preko neta koji ti se svidja, a baš nigde ne piše da li primaju kućne ljubimce, moraš pitati vlasnike kakav je njihov stav po tom pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPet Jul 15, 2011 7:10 pm

a vakcina protiv besnila je, koliko sam ja shvatio, tek u cetvrtom mesecu? hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPet Jul 15, 2011 8:36 pm

Mi smo bili pre dve godine u Portorožu (Hotel Barbara 3*) i oni primaju i ljubimce na spavanje Smile
Iznad nas je bila starija gospođa sa prelepim mešancem (povelikim).
Za privatan smeštaj i ostale destinacije stvarno ne znamo, ali Vesna je dala dobru ideju za pretraživanje, mada ipak mislim da privatni "pansioni" uglavnom nisu za tu varijantu (čast izuzecima).
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPet Jul 15, 2011 11:06 pm

Montenegro turizam je sajt gde možete videti i dobiti informacije gde se može odsesti sa ljubimcem
http://www.turizamcg.com/s_detail.php?id=MTS-154-PS&lang=1

i ovde
http://www.turizamcg.com/s_detail.php?id=MTS-110-PS&lang=1
Nazad na vrh Ići dole
atos
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
atos


Broj poruka : 188
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.11.2010

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptySub Jul 16, 2011 6:10 pm

Maleni Kaan, Brat Atos često ide u Hr na more i NIKO nam nikada nije tržio ni jedan papir. Mi smo revnosno, izvadili sve,i titar, sem sertifikata. Nema šanse da dam tolike pare za to. Da ne dužim, čim vide bigla svi se toliko razneže da je to strašno i samo pitaju da li imamo sve papire i to je to.Pošto je vaš Kaan malen mislim da vam je pasoš sasvim dovoljan a kada ga budu videli rastopiće se.Na kraju, recite da ga nosite u Hr tetki na poklon i da će ona tamo obaviti sve vakcine,čipovanje itd. Veliki fff od BRATA ATOSA
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptySub Jul 16, 2011 11:49 pm

jao hvala bratu Atosu, ohrabrio si nas Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptySre Jul 20, 2011 1:06 am

Kaan ::
a jel zna neko kako je sa prelaskom hrvatske granice, a stene je bez pasosa? Jel to uopste moze?

Moze, trafiking nocu preko Dunava, ili kroz sumu i zbunje.
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptySre Jul 20, 2011 1:15 am

Aćim ::
Kaan ::
a jel zna neko kako je sa prelaskom hrvatske granice, a stene je bez pasosa? Jel to uopste moze?

Moze, trafiking nocu preko Dunava, ili kroz sumu i zbunje.
e hvala, nisam znao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptySre Jul 20, 2011 2:44 am

Nema na cemu, znam i gde po Hr moze da se vozi 230, a da te ne uhvate panduri.

Divnih "drugarskih" saveta ovde ima.



Citat :


Žive životinje

Privremeni unos i iznos životinja, kućnih ljubimaca (psi, mačke, ptice i sl.) na kraće razdoblje (turističko putovanje, godišnji odmor...), može se dopustiti ako vlasnik posjeduje međunarodnu svjedodžbu o zdravlju životinja i može se vršiti preko svih graničnih prijelaza.

izvor: www.carina.hr
Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptySre Jul 20, 2011 8:51 am

i divnih "drugova"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptySub Avg 06, 2011 5:12 pm

Eto i mi dočekasmo godišnji odmor pa bi negde sa Limbom na kupanje.
Nismo na vreme počeli sa pripremama tako da inostranstvo otpada (računajući i CG) pa ako neko ima ideju gde bi mogli na par dana u Srbiji neka napiše, ili još bolje ako zna ljude koji izdaju smeštaj a primaju biglove - javite.
Gledali smo na netu Zlatibor, Taru, Srebrno jezero, ...
U principu, voleli bi ako je neko već bio negde u ovoj kombinaciji da nam preporuči,
hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptySub Avg 06, 2011 6:54 pm

Na Zlatiboru "Mona" prima ljubimce,
na Srebrnom većina privatnih apartmana http://www.rent4holiday.com/sr/srebrno-jezero-apartmani/l35, Belocrkvanska jezera takodje http://www.dalekoodposla.com/ponuda--lux-smestaj-na-obali-jezera-vila-besi-bela-crkva Kontaktirajte pa izaberite!
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptySub Avg 06, 2011 7:31 pm

Mi cemo malo da se raspitamo za Zlatibori i Taru...tu nam je blizu...pa cemo da vam javimo Very Happy
Mislim da Kusturica na Mecavniku prima kucne ljubimce, ali ne znam koliko ste zainteresovani za Mokru Goru ? Wink
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptySub Avg 06, 2011 10:24 pm

Videli smo "Monu" - baš je fensi, mada smo bliže nekoj opuštenijoj varijanti (ima jedna kuća u planini, ....) Smile
Što se tiče Mećavnika, bili smo par puta, lepo je za videti ali bi nam neko jezerce ili reka više odgovarali Smile
Hvala na predlozima, čekamo još koji dan da Capo izvidi situaciju za malog bata Limba Smile
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyNed Avg 07, 2011 1:21 am

Poslala sam vam u privatne poruke, a sutra cu vam javiti ako saznam jos nesto.U blizini Zlatibora imate dosta kupalista ,a ako ste kolima, ovde vam je sve blizu Smile , samo da vas vreme posluzi...
Nazad na vrh Ići dole
Nina mandarina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Nina mandarina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 30.11.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPon Jan 23, 2012 2:46 pm

Ajde da podignem ovu temu Very Happy

Planiramo da putujemo sa Mašom (na Zlatibor najverovatnije) u februaru, pa me zanima da li znate neki privatni smeštaj gde primaju kuce?

Gde ste sve bili sa kucama i kako ste tražili smeštaj? Imam utisak da kod nas još to nije zaživelo
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPon Jan 23, 2012 4:02 pm

Nina mandarina ::
Ajde da podignem ovu temu Very Happy

Planiramo da putujemo sa Mašom (na Zlatibor najverovatnije) u februaru, pa me zanima da li znate neki privatni smeštaj gde primaju kuce?

Gde ste sve bili sa kucama i kako ste tražili smeštaj? Imam utisak da kod nas još to nije zaživelo

Ja znam na Zlatiboru neke apartmane gde primaju kucne ljubimce. Igor i Emina su sa Limbom bili ovde
https://www.facebook.com/pages/Vila-Kamalj-Zlatibor/273941970659, a za ovaj drugi koji znam mogu vam dati broj telefona ukoliko budete zainteresovani.

P.S. I ako budete dolazili u nas kraj, bilo bi lepo da upoznamo lepoticu , a i vas top gun
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 EmptyPon Jan 23, 2012 4:19 pm

[quote="Capo UE"]
Nina mandarina ::

https://www.facebook.com/pages/Vila-Kamalj-Zlatibor/273941970659
izgleda divno, kao u bajci... cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Sponsored content





Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako sa biglom na godisnji odmor?   Kako sa biglom na godisnji odmor? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako sa biglom na godisnji odmor?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Setnja sa mladim biglom
» Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas
» kako da inoviram-dopunim profil
» Kako da se pripremim za curu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: