moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Novi/Stari bigl , veliki problem

Ići dole 
+8
Lea2006
Kaan
Aris
Snoopy Gang
tedibi
Gogili
Dolly
drLecter
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
drLecter
novajlija
novajlija



Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.07.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 12:22 am

nije prob. studirao sam u americi

ja sam vrlo strpljiv i ne ljutim se lako i kad je bezobrazan, zato i mislim da me nije glocnuo jako kao brata koji ima prgaviju narav
Nazad na vrh Ići dole
drLecter
novajlija
novajlija



Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.07.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 12:26 am

mozete i da mi kazete sta tacno da trazim
pa da prekopam torente

btw ako neko od admina vidi ovo skinite mi ogranicenje za nove korisnike da mogu da okacim fotke
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 12:30 am

samo kucaj na youtube Cesar Millan, sad sam gledao i svaka epizoda sa agrasivnim psom je ista, ti budes miran i on je miran. Pogledaj recimo OVDE

e da, ako je dobar na povocu, mozda da probas da ga drzis vezanog, da neko iz porodice krene da ga pomazi, ali obavezno mora da bude miran i samouveren. Ako pocne da reci ili nesto, cim vidis da pocinje, ostro povuci povodac i probajte kasnije ponovo. Razne ideje mi padaju na pamet, ali uz Cezara ces to sigurno resiti. Stvarno ti svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 12:31 am

drLecter ::
mozete i da mi kazete sta tacno da trazim
pa da prekopam torente

btw ako neko od admina vidi ovo skinite mi ogranicenje za nove korisnike da mogu da okacim fotke

Postavi na neki sajt za hostovanje, pa mi posalji PP sa linkom i stavljam. Ma vidi na yt
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
drLecter
novajlija
novajlija



Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.07.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 12:35 am

okej
pricacu s bratom cisto da imamo iste informacije i prekopacu malo tog trenera

hvala kaan

on se ne brani btw kad ga maze i gnjave

samo je problem kad on misli da je nesto njegovo tipa krevet, papuca koju je munuo itd
kad oces da mu izvuces nesto iz usta al ne zelim da jede bas stagod sa ulice i mora da me pusti ako mislim da guta nesto sto je za njega opasno i kad treba da se udje u taj prokleti boks

i rekao sam baki i kevi ako vec oce da ga maze i igraju se s njim da to rade u boksu sa njim kako bi on taj prostor dozivljao kao svoje mesto i gde mu se desavaju te lepe stvari a ne da tamo mora da ide kao po kazni
Nazad na vrh Ići dole
drLecter
novajlija
novajlija



Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.07.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 12:36 am

ha, ne dozvoljava mi forum da pustam linkove ni u privatnim porukama
bezveze
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 12:38 am

to za box je super ideja, neka ga maze sto vise, i ti i oni. Da biste stvorili tu vezu psa i vlasnika, poverenje Smile vidim ja da ces ti ubrzo da uzivas sa njim cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
drLecter
novajlija
novajlija



Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.07.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 12:43 am

jako sam strpljiv iako je brat taj koji ga je najvise zeleo
no bojim se da ukoliko se desi da dobijem posao u drugom mestu

da cu debelo morati da razmislim da li mogu da ga ostavim
i da budem miran da li ce bakica i keva uopste moci da ga uvedu u boks posle setnje
ili da ih ne ujede ukoliko npr udje na gajbu pa nece da sidje s kreveta i takve stvari

Nazad na vrh Ići dole
drLecter
novajlija
novajlija



Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.07.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 12:46 am

btw da ne bude da je sve lose imamo i nekih pozitivnih iskustava,

danas me je izguravao na trotoar pri setnji i ja kao ajd da ga pustim jednom da vidim sta oce
pa sam ja setao trotoarom a on stazom za bicikliste, mali teritorijalist

na pola setnje obicno svratimo negde da pijemo vode i da ga malko navlazim preko glavice i ledja vodom jer je jako toplo a setnje su nam po par sati
te jednom kad je video da ja pijem iz case nije hteo da pije iz mojih ruku kao obicno nego je i on pio uredno iz case

bili smo u zoloskom vrtu gde nam se jako svidjaju macici za njuskanje i ptice, pogotovu papagaji dok pevaju ali smo zato pretrpeli omanji nervni slom kad smo videli lane, veliki lovac haha
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 12:55 am

drLecter ::

danas me je izguravao na trotoar pri setnji i ja kao ajd da ga pustim jednom da vidim sta oce
pa sam ja setao trotoarom a on stazom za bicikliste, mali teritorijalist

e tu je graska, ogromna. Ne smes nikako da mu popustas tako, ako ti tu setas, ima i dalje tuda da ides da bi on shvatio da ti odredjujes. Ne gledaj ga sta hoce nego se nametni Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 1:01 am

evo biglica Smile

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Image

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Nnn
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 10:24 am

Kako se zove taj lepi momak?
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyČet Jul 19, 2012 7:23 pm

Mene malo ova priča potseća na Maks-a scratch
U svakom slučaju, pokušavate vrlo plemenitu stvar i želimo vam da istrajete u nameri!
Možda će zvučati okrutno ali probajte da ga "kupite" hranom, u smislu "izgladnjivanja". Preskočite jedan (ili dva) obroka najnormalnije kao da se ništa nije desilo pa da ukapira ko mu obezbeđuje hranu kad je konačno dobije. Ubeđen sam da je hrana najbolji pokretač. Stavite mu korpu (za svaki slučaj) i trenirajte oduzimanje hrane ili nečega što pokušava da čuva. Neće moći da vas povredi i moći ćete da sprovedete vežbu do kraja da ukapira ko je glavni (sada se sigurno nervirate i uzmičete kad pokuša da vas gricne, a sa korpom ćete i vi imati više samopouzdanja). Sve ovo zvuči grubo ali je viđeno u emisijama koje su vam već preporučili. Ako vas ljubimac ne doživljava kao prijatelja i člana čopora mislim da će varijanta sa držanjem u podređenom položaju imati kao rezultat potčinjenost iz straha, mada nisam stručnjak za ova pitanja. Klemponja očigledno ima problem i još jednom - od srca vam želimo da uspete u rehabilitaciji.

fff
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyPet Jul 20, 2012 6:34 am

i meni dosta lici na Maksu
https://bigl-srbija.editboard.com/t839p180-maks-sa-zvezdare?highlight=Maks+a

ako je to on, procitaj u njegovoj temi da saznas sto vise o njemu i njegovim navikama
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyPet Jul 20, 2012 2:08 pm

Natali ::
i meni dosta lici na Maksu
https://bigl-srbija.editboard.com/t839p180-maks-sa-zvezdare?highlight=Maks+a

ako je to on, procitaj u njegovoj temi da saznas sto vise o njemu i njegovim navikama
Stvarno lici Very Happy !
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyPet Jul 20, 2012 4:39 pm

To je Maks, nema dileme!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
drLecter
novajlija
novajlija



Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.07.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptySub Jul 21, 2012 2:12 am

jeste to maks
pricam ja cesto sa njegovim vlasnikom i decko je iskren i morao je da ga da jer ne moze da ga zadrzi
i jako mu je bilo tesko odvajanje

nisam bio blizu kompa dva tri dana, isao sam na neke intervjue
pa nisam odgovarao na temu

imali smo danas 4satnu setnju, bio je relativno dobar no opet muka uterati ga na njegovo mesto
i zavijanje pola noci

inace sam ga jako izmorio, setali smo 3 sata i posle isli u zoloski vrt pa bili u kafani zajedno gde je bio poprilicno fin i onda u zatvoren teren za fudbal sa vestackom travom jer tu mogu da ga pustim s povodca da se istrcimo do iznemoglosti

no svejedno evo ga opet zavija
i jako se otima i laje kad nekog sretnem i onda taj neko malo bude s nama ili seta s nama i onda ode. kao da oce da nas sve zadrzi na okupu, nemoguc postane
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptySub Jul 21, 2012 3:14 am

joj, jel si probao sa koskob od presovane koze (neko kaze da je od bivolje, neko telece, neko govedje)?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
drLecter
novajlija
novajlija



Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.07.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptySub Jul 21, 2012 3:46 am

si
ima tu kosku od koze
i pirincanu kosku
i pravu telecu kosku koju samo sakrije u svoju kucicu

ove vestacke koske glaba samo kad se igramo u boksu
da mi pokaze sta ima
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptySub Jul 21, 2012 2:23 pm

Ja nisam znala da psi smeju u zooloski vrt? Gde si ga vodio, na Kalemegdan?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
drLecter
novajlija
novajlija



Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.07.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyNed Jul 22, 2012 1:01 pm

moji su u indjiji
tu imamo zoloski vrt ne veliki kao na kalemegdanu ali treba jedno 40tak min da se obidje i ima dosta zivotinja

tamo volim da ga vodim jer ima mesta za setanje
i mislim da se malo socijalizuje sa drugim zivotinjama

sad prilazi kavezima i gleda neke kojima nije hteo ni da pridje pre
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyNed Jul 22, 2012 1:59 pm

drLecter ::
moji su u indjiji
tu imamo zoloski vrt ne veliki kao na kalemegdanu ali treba jedno 40tak min da se obidje i ima dosta zivotinja

tamo volim da ga vodim jer ima mesta za setanje
i mislim da se malo socijalizuje sa drugim zivotinjama

sad prilazi kavezima i gleda neke kojima nije hteo ni da pridje pre
A mi se ponadali da je u Beogradu, gde, koloko znam, nije dozvoljeno uvoditi pse.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
drLecter
novajlija
novajlija



Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.07.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyPon Jul 23, 2012 11:42 pm

jedva cekam da prodje nedelj dana da mogu da kacim linkove ...


btw sta mi je najbolja varijanta za parazite iz trave? frontline ili onaj drugi na A? i kolika im je cena

zasad imamo samo ogrlicu ali ovde ima mnogo vise trave po kojoj trcimo i piskamo
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptyUto Jul 24, 2012 3:50 am

Mi imamo ogrlicu Scallibor - ona je kao najbolja protiv krpelja. A za buve koristi Advantix. Cena ogrlice oko 1700, a ampule do 800din.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
drLecter
novajlija
novajlija



Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.07.2012

Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 EmptySub Jul 28, 2012 3:43 am

tada

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi/Stari bigl , veliki problem   Novi/Stari bigl , veliki problem - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi/Stari bigl , veliki problem
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Novi Bigl
» Bobi..:( (nije bigl,nadam se da nije problem..)
» Veliki pozdrav od Bigija! :D
» problem sa okom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: