moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zasto bas stene

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Zasto bas stene   Zasto bas stene EmptySub Apr 09, 2011 12:29 am

U sustini vidim da svi treze da usvoje stene bigla,,,,,
Moram reci nekoliko reci na ovu temu.....
Retko ko kao prvo poklanja stene,moze da se desi ali mogucnosti su male...
Usvojiti odraslog psa je mnogo lakse i cesce,i uz svu ljubav vrlo ce se brzo navici na novu porodicu i ciniti se da je sa vama odrastao....
Iz licnog iskustva usvojio sam,ili drugim recima dobio na poklon zenku bigla KAJU koja je tada imala vec godinu dana,evo jos malo pa je vec toliko sa nama,imam osecaj da je sa nama od prvog dana,a verujem i ona,mogu reci da sam zbog nje i stan promenio jer zivim privatno i nisam mogao da je drzim sa nama u stanu,tako da smo nasli stan gde to moze,uskoro ocekujem i njenu malu slatku decicu,verujte vratice vam svu ljubav i to desetostruko bez obzira koliko ce pas imati kad ga budete dobili-uzeli-usvojili.....
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas stene   Zasto bas stene EmptySub Apr 09, 2011 12:42 am

Po mom misljenju je bolje uzeti stene,od pocetka znati na sta treba biti spreman (pogotovo ako uzimate zenku, i ako nameravate da je parite).Jeste lakse sa odraslim psom,ali taj pas je vec navikao na metode vlasnika i naucio je da zivi po pravilima vlasnika.
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas stene   Zasto bas stene EmptySub Apr 09, 2011 12:57 am

ovde je prica o osobama koje traze bigla na poklon i ja sam preporucio da netraze stene vec Bigla,mnogo ce lakse naci odraslog psa na poklon nego stene,sve sto ima navike ima i odvike,Kaju sam uzeo u godinu dana,Dalmatinca muzjaka sam uvezao iz hrvatske sa 13meseci,drugog muzjaka dalmatinca sam uzeo sa godinu ipo dana,i sa svima sam kao da su samnom od stenaca,bolje je kupiti stene nego odraslog psa,ali ima prednosti i u tome kada kupujete odraslog gotovog psa,a to znaju odgajivaci koje su to prednosti
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas stene   Zasto bas stene EmptySub Apr 09, 2011 1:16 am

Naravno,mnogo ce lakse naci odraslog psa,ali vecina nece odraslog jer zele psa s kojim ce biti od pocetka,navici ga na svoja pravila koja ce to stene da prihvati i primenjuje celog zivota.Hvala bogu pa ima plemenitih ljudi koji ce primiti i odrasle biglove.Na zalost u manjem broju nego onih koji zele stene,ali bar ih ima!Sve zavisi kakav je pas,neki ce se naviknuti na nove vlasnike odmah,a neki bas i nece...verovatno to plasi ljude koji zele svog ljubimca.Kazem ovo iz iskustva mog dede koji je ostavio Lajku kod prijatelja jer je morao hitno u Madjarsku,Lajka se posle nekog vremena razbolela i uginula.A Kaja se odmah navikla na Vas,tako da,sve zavisi od psa ... Smile
Nazad na vrh Ići dole
atos
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
atos


Broj poruka : 188
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.11.2010

Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas stene   Zasto bas stene EmptySub Apr 09, 2011 1:45 am

Draga Anja, mislim da nisi razumela Dekija. Nema on ništa protiv što neko želi štene, nego što svi žele štene i to bigla i još na poklon. To je tako teško i retki su ljudi koji će se od ljubimca tek tako oprostiti, posebno štenca. Evo, već duže vreme je na forumu onaj mučeni bigl sa onog izgorelog salaša. Pa, i ja se pitam da li je iko ko želi bigla bar otišao tamo da ga vidi ili šta god.Ne, svi žele štene i to na poklon.Na kraju krajeva, Srbija je puna pasa lutalica pa i štenaca. Što to mora biti bigl? A ako već mora onda to mora i da košta. Nemoj se ljutiti ni na mene što sam ti ovo rekla, ali ni ja kao ni Deki nisam mislila ništa loše samo sam se pitala kao i on "Što baš štene?"
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas stene   Zasto bas stene EmptySub Apr 09, 2011 2:05 am

Naravno da se ne ljutim,pa svako ima pravo na svoje misljenje.Bigl je pre svega rasan pas,koji kosta. I treba. Jer ipak treba imati razumevanja i za odgajivace,gde su vakcine,unisteni tepisi,igracke, ... Mada s druge strane ima ljudi koji ce psu pruziti svu ljubav i nemaju dovoljno novca da plate..A i nije dovoljno uzeti psa,treba kupiti i mnoogo igracaka,hrane, itd. I meni je iskreno bezveze jer neko zeli stene na poklon.To je bas tesko naci.Eventualno da se dobije beba bigla kao rodjendanski poklon ili tako nesto.A sto se tice bigla sa salasa,ja se iskreno nadam da ce ga neko usvojiti..Lako je to reci No .

PS:Razumela sam Dejana,nego ja uopsteno kazem zbog cega vecina ljudi zeli stene bigla. I to na poklon,sto se toga tice,ja se slazem sa vama. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas stene   Zasto bas stene EmptySub Apr 09, 2011 6:03 pm

sustina nije dali nesto kosta ili ne ako gledamo na cenu vise kosta gotov pas odrastao,cena koja je placen,muka dok je naucen sve sto zna,sve sto je pojeo dok je porastao,sve to kada se stavi na papir mnogo vise kosta odrastao pas nego stene plus teze je odvojiti se od psa koji je sa vama godinu dve,nego od steneta od dva,tri meseca,ali ipak mnogo vise se poklanjaju odrasli psi nego stenci,i zato je moj savet bio da ako traze psa na poklon konkretno traze Bigla,a ne samo stene,pa ako bude neko stene na poklon lepo,ali svu ljubav ce vam vratiti i odrastao pas,i verujte mi lako ce se pas prilagoditi novoj porodici,ima i kontra slucajeva ali su redji........Ja cu reci uzeo sam psa od godinu dana,godinu dana je samnom i nema tih para za koju bi je dao da ode od mene,nemam nista protiv toga sto neko trazi psa na poklon,i ja sam ga trazio i dobio ali bez ikakvih uslova,vec su uslovi trazeni od mene......Naravno svi koji zele psa na poklon nek ostanu sa nama na forumu,jer nazalost desi se i to da neko ne zeli vise da cuva svog psa ili je doslo do nekih promena i mora da se odvoji od njega
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Žaklina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo



Broj poruka : 82
Datum upisa : 18.04.2011

Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas stene   Zasto bas stene EmptyPet Apr 22, 2011 4:44 pm

Meni se čini drsko kad neko u oglasu napiše:Primio-la bi na poklon štene rase (......)ponude šaljite na broj......Ni da zamoli,ni da pokuša da pronađe dali neko poklanja nego onako ponude šaljite.Već za odraslog ili mešanca,a pogotovo mi je glupo kad još traže sa pedigreom,i roditelji sa titulama.Ako oćeš rasno štene red je da platiš a ne da čekaš da padne sa neba.
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas stene   Zasto bas stene EmptyPet Apr 22, 2011 11:28 pm

Žaklina ::
Meni se čini drsko kad neko u oglasu napiše:Primio-la bi na poklon štene rase (......)ponude šaljite na broj......Ni da zamoli,ni da pokuša da pronađe dali neko poklanja nego onako ponude šaljite.Već za odraslog ili mešanca,a pogotovo mi je glupo kad još traže sa pedigreom,i roditelji sa titulama.Ako oćeš rasno štene red je da platiš a ne da čekaš da padne sa neba.
[quote]

ovo sto ste vi napisali stvarno nema veze sa ovom temam,ova tema je samo objasnjenje ljudima da ce lakse naci da usvoje odraslog psa nego stene....i uopste nije drsko traziti psa na poklon.Jer ima ljudi koji poklanjaju iz raznih razloga.
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Žaklina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo



Broj poruka : 82
Datum upisa : 18.04.2011

Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas stene   Zasto bas stene EmptySub Apr 23, 2011 12:26 pm

Meni se čini ovo ponude šaljite.Ako sam pogrešila ispraviću.To što traži neko na poklon to je normalno i tu ja ništa ne zameram samo sam negde videla da je neko napisao ponude šaljite i to je sve.

A u opstalom ne bi htela uopšte da se svađam ili nešto slično tako da se izvinjavam ako sam promašila temu. No
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas stene   Zasto bas stene EmptySub Apr 23, 2011 6:41 pm

nema svadje nije ovo mesto za svadje ovo je bilo samo komentar na to sto ste vi napisali,....da je drsko traziti stene na poklon,svako ima pravo da trazi sta zeli,a dali ce dobiti to je vec nesto drugo,,,,,Ja sam pre godinu dana trazio bigla na poklon i dobio sam,,,,,I ako neko poklanja bigla nek me pozove ja cu uzeti jos jednog vrlo rado
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Sponsored content





Zasto bas stene Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas stene   Zasto bas stene Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zasto bas stene
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stene iz inostransva...
» dolazi mi stene...
» Usvojio bih bigla
» PRODAJA BIGLA - OGLASI
» Bigl , musko stene na poklon

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: usvojite bigla-
Skoči na: