moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)

Ići dole 
+35
Natali
tedibi
Simply Royal
Anja..
Milos1984
nani_nani
Joske
Cofilence
AAleksa
jovan07
Lea2006
Medena
Nina mandarina
Gogili
Capo UE
dusan
Vasica T
vladan74
BojanaD
snoopy
misakg
Niva
Lino
Rona
antmari
Emanuela
Kaan
Tabasko the Dika
Snoopy Gang
Boss
.Marija.
Žaklina
Dolly
Ddans Dream Tim
- Vito -
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyUto Jun 19, 2012 1:43 am

Cofilence ::
Pozdrav svima,

Vec duze vreme razmisljam da uzmem bigla, citam, zanimam se, i sad sam definitivno resio da to i uradim. Vidim da ovde ima dosta dobrih i pouzdanih ljudi, pa bih zamolio kad bi neko mogao da mi javi na PP ko ce u skorije vreme imati stence iz proverenih odgajivacnica, posto vidim da ima i crna lista ovde.

Unapred zahvalan.

Imate poruku na pp fff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Joske
novajlija
novajlija



Broj poruka : 8
Godina : 30
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.09.2012

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Sep 16, 2012 9:33 pm

Pozdrav, zanima me stene, muzjak. Imam jako malo informacija o leglima ovde u Srbiji, moze li neko da mi pomogne?

Inace, odusevljena sam ovom rasom!! Smile

Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyPon Sep 17, 2012 1:41 am

Nase slike imAte u rublici oglasi kao i brojeve telefona na koje nas mozete kontaktirati za dalje imformacije, a tu je i novo leglo od juce, gde imamo dva dvobojna decaka i dva trobojna.
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
nani_nani
novajlija
novajlija



Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.10.2012

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Okt 21, 2012 4:43 pm

pozdrav svim ljubiteljima pasa,
nova sam na ovom forumu,pa se nadam da cete mi pomoci...naime,hocu da kupim bigla mami na poklon za rodjendan...vec neko vreme joj pricam kako mi fali pas,kako bih da ga imamo ponovo,na sta ona ne pristaje jer kaze da ne moze da prolazi ponovo kroz istu bol...imali smo kokera 14 god i uginula nam je pre 4 god :-( tako da jedini nacin da dovedem psa je njoj kao poklon...jos kad bih nasla neke stence da mogu da se uzmu krajem jan,pocetkom februara to bi bilo sjajno...e sad,ja bih volela da mi kazete koje su pouzdane i proverene uzgajivacnice,vidim da ovde svi hvale neku ivanu..
Nazad na vrh Ići dole
Milos1984
novajlija
novajlija
Milos1984


Broj poruka : 21
Datum upisa : 18.11.2012

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Nov 18, 2012 4:34 pm

Pozdrav ljubitelji biglova ja sam Milos iz Beograda sam imam 28 godina zeleo bih da sebi kupim za rodjendan bigl stene ali nisam mogao nigde da nadjem cene. Dali bi neko mogao da mi da informaciju o ceni?

Rado bih prihvatio i stene na poklon.

Inace zivim u stanu na petlovom brdu sa ocem majkom i mladjim bratom i niko od njih nema nista protiv od kada su pregledali slike i komentare sa ovog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Nov 18, 2012 4:50 pm

nani_nani ::
e sad,ja bih volela da mi kazete koje su pouzdane i proverene uzgajivacnice,vidim da ovde svi hvale neku ivanu..

Pozdrav Smile
Proverene i pouzdane odgajivacnice, ovako..
Ja Vam preporucujem da kontaktirate Ivanu i Misu iz Kovina (na forumu Snoopy Gang) Po meni su oni najpouzdaniji I love you
Zatim, Ivana iz Beograda (to je ta Ivana koju svi hvale Very Happy ) (na forumu tedibi)
Povremeno imaju stence i Vesna (Lea2006), Milanka (Niva)
Mislim da je to to sa foruma, naravno to je moje misljenje i mislim da necete pogresiti u izboru steneta od ljudi gore navedenih Smile
Moj savet Vam je da izbegavate Sentu , nemojte traziti psa iz oglasa u novinama i obavezno idite do odgajivaca da vidite u kakvim uslovima drzi pse, trazite da vidite majku ,po mogucstvu i oca,naravno uz sve to i rodovnik Smile
Pozdrav i srecno! I love you
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Nov 18, 2012 4:54 pm

Milos1984 ::
Pozdrav ljubitelji biglova ja sam Milos iz Beograda sam imam 28 godina zeleo bih da sebi kupim za rodjendan bigl stene ali nisam mogao nigde da nadjem cene. Dali bi neko mogao da mi da informaciju o ceni?

Rado bih prihvatio i stene na poklon.

Inace zivim u stanu na petlovom brdu sa ocem majkom i mladjim bratom i niko od njih nema nista protiv od kada su pregledali slike i komentare sa ovog foruma.

Cene se uglavnom krecu od 150 - 1000e. Sve zavisi od kvaliteta steneta i roditelja. U Srbiji je cena oko 200-350e. Muzjaci su uvek za 50e skuplji.
Pozdrav! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Simply Royal
bigl-manijak
bigl-manijak
Simply Royal


Broj poruka : 269
Localisation : Kać
Datum upisa : 05.10.2012

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Nov 18, 2012 5:10 pm

Milos1984 ::
Pozdrav ljubitelji biglova ja sam Milos iz Beograda sam imam 28 godina zeleo bih da sebi kupim za rodjendan bigl stene ali nisam mogao nigde da nadjem cene. Dali bi neko mogao da mi da informaciju o ceni?

Rado bih prihvatio i stene na poklon.

Inace zivim u stanu na petlovom brdu sa ocem majkom i mladjim bratom i niko od njih nema nista protiv od kada su pregledali slike i komentare sa ovog foruma.

Pozdtav i tebi! Wink
Izabrao si odlicnu rasu i nadam se da ces uskoro ispuniti sebi zelju i dom upotpuniti jednim dugouhim prijateljem! Very Happy
Cene biglova u Srbiji se krecu od 150 pa do 1000e, sve zavisi da li ti treba samo kucni ljubimac ili zelis i da izlazes psa.
Ali, neka cena ne bude presudna. Najbitnije je da stene bude zdravo, i najbolje je uzeti ga iz proverene odgajivacnice.
Ja uvek preporucim prvo Ivanu i Misu iz Kovina, jer sam i sam uzeo psa iz njihove odgajivacnice, a sledce godine cu, takodje, od njih uzeti i jednu zenkicu Smile
Takodje bih preporucio i Peku iz Vrbasa (moja zenkica je iz njegove odg.)
Tu je i Srdjan Pejic iz Subotice koji ima fenomenalne pse.
Pa i Zeljko Lozic iz Rume, koji takodje ima odlicne pse.
To su odgajivaci koje ja preporucujem, mada sada ima dosta biglova, pa se mogu naci i kvalitetna kucna legla. Milanka iz Nisa je imala odlicno leglo, kao i dosta drugara sa foruma...
fff


Poslednji izmenio Biglovi iz Kaća dana Ned Nov 18, 2012 7:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.simplyroyalkennel.com
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Nov 18, 2012 5:32 pm

Milos1984 ::
Pozdrav ljubitelji biglova ja sam Milos iz Beograda sam imam 28 godina zeleo bih da sebi kupim za rodjendan bigl stene ali nisam mogao nigde da nadjem cene. Dali bi neko mogao da mi da informaciju o ceni?

Rado bih prihvatio i stene na poklon.

Inace zivim u stanu na petlovom brdu sa ocem majkom i mladjim bratom i niko od njih nema nista protiv od kada su pregledali slike i komentare sa ovog foruma.

Ja odmah da te posavetujem da nikako ne stedis na psu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Nov 18, 2012 9:21 pm

Anja.. ::
nani_nani ::
e sad,ja bih volela da mi kazete koje su pouzdane i proverene uzgajivacnice,vidim da ovde svi hvale neku ivanu..

Pozdrav Smile
Proverene i pouzdane odgajivacnice, ovako..
Ja Vam preporucujem da kontaktirate Ivanu i Misu iz Kovina (na forumu Snoopy Gang) Po meni su oni najpouzdaniji I love you
Zatim, Ivana iz Beograda (to je ta Ivana koju svi hvale Very Happy ) (na forumu tedibi)
Povremeno imaju stence i Vesna (Lea2006), Milanka (Niva)
Mislim da je to to sa foruma, naravno to je moje misljenje i mislim da necete pogresiti u izboru steneta od ljudi gore navedenih Smile
Moj savet Vam je da izbegavate Sentu , nemojte traziti psa iz oglasa u novinama i obavezno idite do odgajivaca da vidite u kakvim uslovima drzi pse, trazite da vidite majku ,po mogucstvu i oca,naravno uz sve to i rodovnik Smile
Pozdrav i srecno! I love you

Samo jedna mala ispravka Very Happy

Ivana iz Beograda,tj ja, se vise ne bavi uzgojem pasa,kujice su nam sterilisane i sad uzivaju u penzionerskim danima Cool

Za sve ostale koje su naveli forumasi se slazem. A trenutno i Nora iz Bg ima simpaticno leglo.
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Nov 18, 2012 9:24 pm

Staaaa affraid Pa ja nisam u toku!
Obavezno nabavite jos jednu kujicu i nastavite sa uzgojem aa
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyPon Nov 19, 2012 12:53 am

Milos1984 ::
Pozdrav ljubitelji biglova ja sam Milos iz Beograda sam imam 28 godina zeleo bih da sebi kupim za rodjendan bigl stene ali nisam mogao nigde da nadjem cene. Dali bi neko mogao da mi da informaciju o ceni?

Rado bih prihvatio i stene na poklon.

Inace zivim u stanu na petlovom brdu sa ocem majkom i mladjim bratom i niko od njih nema nista protiv od kada su pregledali slike i komentare sa ovog foruma.

Imaš ovde prelepe štence https://www.facebook.com/zoran.muncan?fref=ts
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
nani_nani
novajlija
novajlija



Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.10.2012

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyPet Nov 23, 2012 2:22 am

Anja.. ::
nani_nani ::
e sad,ja bih volela da mi kazete koje su pouzdane i proverene uzgajivacnice,vidim da ovde svi hvale neku ivanu..

Pozdrav Smile
Proverene i pouzdane odgajivacnice, ovako..
Ja Vam preporucujem da kontaktirate Ivanu i Misu iz Kovina (na forumu Snoopy Gang) Po meni su oni najpouzdaniji I love you
Zatim, Ivana iz Beograda (to je ta Ivana koju svi hvale Very Happy ) (na forumu tedibi)
Povremeno imaju stence i Vesna (Lea2006), Milanka (Niva)
Mislim da je to to sa foruma, naravno to je moje misljenje i mislim da necete pogresiti u izboru steneta od ljudi gore navedenih Smile
Moj savet Vam je da izbegavate Sentu , nemojte traziti psa iz oglasa u novinama i obavezno idite do odgajivaca da vidite u kakvim uslovima drzi pse, trazite da vidite majku ,po mogucstvu i oca,naravno uz sve to i rodovnik Smile
Pozdrav i srecno! I love you

hvala puno :-) sentu sam odmah odbacila posle procitanih negativnih komenatara na njihov racun....e sad mi 'samo' preostaje da nadjem stence spremne za preuzimanje negde pocetkom februara Very Happy


Nazad na vrh Ići dole
nani_nani
novajlija
novajlija



Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.10.2012

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyPet Nov 23, 2012 2:24 am

tedibi ::
Anja.. ::
nani_nani ::
e sad,ja bih volela da mi kazete koje su pouzdane i proverene uzgajivacnice,vidim da ovde svi hvale neku ivanu..

Pozdrav Smile
Proverene i pouzdane odgajivacnice, ovako..
Ja Vam preporucujem da kontaktirate Ivanu i Misu iz Kovina (na forumu Snoopy Gang) Po meni su oni najpouzdaniji I love you
Zatim, Ivana iz Beograda (to je ta Ivana koju svi hvale Very Happy ) (na forumu tedibi)
Povremeno imaju stence i Vesna (Lea2006), Milanka (Niva)
Mislim da je to to sa foruma, naravno to je moje misljenje i mislim da necete pogresiti u izboru steneta od ljudi gore navedenih Smile
Moj savet Vam je da izbegavate Sentu , nemojte traziti psa iz oglasa u novinama i obavezno idite do odgajivaca da vidite u kakvim uslovima drzi pse, trazite da vidite majku ,po mogucstvu i oca,naravno uz sve to i rodovnik Smile
Pozdrav i srecno! I love you

Samo jedna mala ispravka Very Happy

Ivana iz Beograda,tj ja, se vise ne bavi uzgojem pasa,kujice su nam sterilisane i sad uzivaju u penzionerskim danima Cool

Za sve ostale koje su naveli forumasi se slazem. A trenutno i Nora iz Bg ima simpaticno leglo.

pa ivana zar pored ovoliko pohvala vi da prestanete sa uzgojem? :-)
Nazad na vrh Ići dole
nani_nani
novajlija
novajlija



Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.10.2012

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyPet Nov 30, 2012 3:36 pm

Biglovi iz Kaća ::
Milos1984 ::
Pozdrav ljubitelji biglova ja sam Milos iz Beograda sam imam 28 godina zeleo bih da sebi kupim za rodjendan bigl stene ali nisam mogao nigde da nadjem cene. Dali bi neko mogao da mi da informaciju o ceni?

Rado bih prihvatio i stene na poklon.

Inace zivim u stanu na petlovom brdu sa ocem majkom i mladjim bratom i niko od njih nema nista protiv od kada su pregledali slike i komentare sa ovog foruma.

Pozdtav i tebi! Wink
Izabrao si odlicnu rasu i nadam se da ces uskoro ispuniti sebi zelju i dom upotpuniti jednim dugouhim prijateljem! Very Happy
Cene biglova u Srbiji se krecu od 150 pa do 1000e, sve zavisi da li ti treba samo kucni ljubimac ili zelis i da izlazes psa.
Ali, neka cena ne bude presudna. Najbitnije je da stene bude zdravo, i najbolje je uzeti ga iz proverene odgajivacnice.
Ja uvek preporucim prvo Ivanu i Misu iz Kovina, jer sam i sam uzeo psa iz njihove odgajivacnice, a sledce godine cu, takodje, od njih uzeti i jednu zenkicu Smile
Takodje bih preporucio i Peku iz Vrbasa (moja zenkica je iz njegove odg.)
Tu je i Srdjan Pejic iz Subotice koji ima fenomenalne pse.
Pa i Zeljko Lozic iz Rume, koji takodje ima odlicne pse.
To su odgajivaci koje ja preporucujem, mada sada ima dosta biglova, pa se mogu naci i kvalitetna kucna legla. Milanka iz Nisa je imala odlicno leglo, kao i dosta drugara sa foruma...
fff

kako da dodjem do Peke iz Vrbasa i Srdjana iz Subotice? koji su im nickovi na forumu? tj. da li su uopste na forumu?
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyPet Nov 30, 2012 4:08 pm

nani_nani ::

kako da dodjem do Peke iz Vrbasa i Srdjana iz Subotice? koji su im nickovi na forumu? tj. da li su uopste na forumu?

Peki iz Vrbasa - Facebook , Forum: Ilarion Beagles

Srdjan Pejic - Subotica
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
nani_nani
novajlija
novajlija



Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.10.2012

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyPet Nov 30, 2012 5:15 pm

hvaaaalaaaaa Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nefertiti
novajlija
novajlija
Nefertiti


Broj poruka : 39
Datum upisa : 03.02.2013

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Feb 03, 2013 11:55 pm

Imamo ideju da krajem aprila uzmemo malog bigla, pa se sad pripremamo. Imamo ideju da ga drzimo u boksu dok smo na poslu i tokom noci, a kad smo tu mogao bi biti sa nama u kuci. Dvoriste delimo sa komsijom i nije bas veliko. Zanimaju me minimalne i optimalne dimenzije boksa za bigla.
Takodje me zanima da li dok su u karantinu moraju biti u kuci ili mogu biti i u boksu?
P.s. Do kog doba im traje karantin?
Hvala unapred!
Nazad na vrh Ići dole
DonnaLotusBeagle
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.03.2013

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptySub Mar 16, 2013 11:02 pm

Da li se bigl moze drzati na terasi ? Nemam dvoriste i zivim u malom stanu.Pa ako mozete pomoci hvala! Uzimam zenskog bigla cerki (11) i sinu (15)
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptySub Mar 16, 2013 11:25 pm

U mestu u kojem ja živim, po opštinskoj odluci nije dozvoljeno držati životinje na terasi.
Treba proveriti da li Zakon o dobrobiti životinja dozvoljava držanje pasa na terasi Suspect

Ako nemate uslove za držanje psa bolje je ne uzimati ga. Pogotovo ne bigla koji je pas čopora i voli biti u društvu.
Ivana
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Mar 17, 2013 2:26 am

A sta ce vam pas ako ce biti na terasi???
Nije to cvece,vec drustveno bice kome treba puno paznje i brige.
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Mar 17, 2013 3:38 am

DonnaLotusBeagle ::
Da li se bigl moze drzati na terasi ? Nemam dvoriste i zivim u malom stanu.Pa ako mozete pomoci hvala! Uzimam zenskog bigla cerki (11) i sinu (15)
Slazem se sa @tedibi,pas nije cvijece da se drzi na terasi.Zasto uzimati psa i drzati ga na terasi?Bolje bi bilo da ga ne uzimate.Psima je potrebna paznja,ljubav,on me moze da bude na terasi.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Mar 17, 2013 12:25 pm

Velika većina nas sa ovog foruma živi u stanovima, manjim, ili većim, svejedno, pošto će pas uvek biti tamo gde ste vi i ne zanima ga da li imate jednu, ili deset soba. Ne uzimajte psa da bi bio na terasi!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Mar 17, 2013 2:38 pm

DonnaLotusBeagle ::
Da li se bigl moze drzati na terasi ?
affraid affraid affraid


Snoopy Gang ::
Ako nemate uslove za držanje psa bolje je ne uzimati ga. Pogotovo ne bigla koji je pas čopora i voli biti u društvu.
top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 EmptyNed Mar 17, 2013 6:11 pm

DonnaLotusBeagle ::
Da li se bigl moze drzati na terasi ? Nemam dvoriste i zivim u malom stanu.Pa ako mozete pomoci hvala! Uzimam zenskog bigla cerki (11) i sinu (15)


Može da se drži na terasi kada nikoga nema kod kuće, ako je predhodno naviknete na to! Ali ako mislite da ona bude napolju, a vi unutra, to bi bio haos od zavijanja, tako da je to stvarno nemoguće. Bigl je izuzetno društven pas, pravi kućni ljubimac i deo porodice koji pati kad je sam i tom prilikom zavija do iznemoglosti, naravno dok se lepo ne navikne na ostajanje. Izolaciju na terasi zaboravite jer, ili će vas izbaciti iz zgrade ili ćete završiti u ludnici!!! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)   Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd) - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Beagle (kupovina,odrzavanje,saveti,itd)
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Tina iz Uzica
» Beagle-Serbia
» Beagle in the house

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: oglasi-
Skoči na: