moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dresiranje Biglica

Ići dole 
+12
Vasica T
Dolly
Tabasko the Dika
Lino
Emanuela
Rona
falkfoto
mknaumoski
Dika
mini
Flora
lili
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Bigi ♥
novajlija
novajlija
Bigi ♥


Broj poruka : 15
Godina : 24
Datum upisa : 04.07.2012

Dresiranje Biglica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dresiranje Biglica   Dresiranje Biglica - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 9:18 pm

Moj Bigi zna sjedi,lezi,daj jednu šapu i drugu,trenutno ga učim da se okrene što mu dobro ide Very Happy ,a i napola zna čekaj Very Happy
Jedino me muči to kaj neće mi doć i nema šanse da ga pustim jer me ni tada ne sluša.Puštam ga jedino kada se igra s nekim drugim psom koji sluša.
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Dresiranje Biglica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dresiranje Biglica   Dresiranje Biglica - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 10:56 pm

To je najteze, ja mislim Smile Mi smo postepeno Arija poceli da pustamo, kad nema pasa, gde je neka livada, da nije saobracaj blizu. I malo po malo, sada vec bez povoca skoro svuda. Samo budno oko, cim ode dalje od 3 metra, sledi "Ari, polako..." ili malo strožije "Stani". A on ima 3 ipo godine Smile
Nazad na vrh Ići dole
ivan_bg
pronadjen
pronadjen
ivan_bg


Broj poruka : 3
Godina : 51
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.05.2015

Dresiranje Biglica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dresiranje Biglica   Dresiranje Biglica - Page 2 EmptyUto Maj 12, 2015 5:33 pm

Koja je, po vašem mišljenju, najbolja strategija za "fuj" napolju? Bongo (tri meseca) je krenuo u svoje prve šetnje i pojeo bi sve živo Shocked
"Fuj" u kući i radi nekako, ne najbolje (guranje u usta njegovih igračaka, novine za stvaranje buke...), ali se natežemo nekako, napolju - nikako. Uvek završimo sa vađenjem smeća iz usta, valjda veći deo i izvadim, ali ipak... svega ima napolju, nije nimalo bezbedno.... Probao sam oštro, uz viku "fuj", sa hvatanjem za kožu na vratu i podizanjem od zemlje, ali je njemu i dalje lepo i trudi se da pojede sve - i smeće i moje prste...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dresiranje Biglica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dresiranje Biglica   Dresiranje Biglica - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dresiranje Biglica
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Dresiranje...
» usvojila bih biglica :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: