moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas

Ići dole 
+26
Natali
BiGi-bigl
GWEN
Monika
Emanuela
Tabasko the Dika
Kaan
.Marija.
snoopy
Anja..
Gogili
Tina
Andrijana
filip
lili
Luna
luce
Niva
stefana
Lea2006
Dika
Dolly
Ksenija
DP
Medena
Bunny's Nightmare
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyČet Nov 10, 2011 10:31 pm

Limbo je kao mali imao foru na tatu da se vrti u krug Smile
Kad smo bili letos na odmoru, "Capo UE" ga je naučio da treba da zajaše neki žbun i odmah je počeo da primenjuje tu tehniku lol!
Marija, nije Kole jedini koji zna da obavlja 1+2 u isto vreme, i Limbu se povremeno desi to affraid
Kulminacija je kad se nasloni na drvo, i naravno ZALEPI bruku na sred stabla, qq (doduše, vrlo retko). Jedino mi nije jasno kako sebe ne isprlja tada, stvarno su majstori akrobatike Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyPet Nov 11, 2011 11:41 am

Dika je pre neki dan obavio posao tik uz jedno drvo, pa, posto nije mogao da spusti zadnju nogu a da ne ugazi, on je odskakutao na ostale tri... da ne vidis, pa da ne verujes Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyPet Nov 11, 2011 1:29 pm

@Marija Haha i Felix je to par puta radio lol!
Sto se tice vrtenja, Felix to radi skoro stalno. Obicno kada ej vezan. Neko vece smo se vracali iz parka i naisli na brdasce skupljenog lisca. Felix je usao u lise i poceo da se vrti i vrti i vrti kao neka busilica i sve vise tonuo i na kraju, negde u dubini lisca, kakio. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyPet Nov 11, 2011 3:16 pm

smeh Prosvrdlao sebi prostor kroz lisce...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyPet Nov 11, 2011 4:03 pm

Tabasko the Dika ::
smeh Prosvrdlao sebi prostor kroz lisce...
smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyPon Nov 14, 2011 5:02 pm

Tabasko the Dika ::
Dika je pre neki dan obavio posao tik uz jedno drvo, pa, posto nije mogao da spusti zadnju nogu a da ne ugazi, on je odskakutao na ostale tri... da ne vidis, pa da ne verujes Very Happy

Badi to redovno radi i kaki na drvo ili na one betonske kugle prosto mi servira da pokupim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyPon Nov 14, 2011 5:52 pm

Da, da, betonske kugle... to sam zaboravila... smeh
Nazad na vrh Ići dole
GWEN
novajlija
novajlija
GWEN


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.07.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyPon Nov 14, 2011 9:11 pm

Imali smo do sada slicnih prica kao i vi ali juce me je bilo tako sramota da sam htela u zemlju da propadnem. Bio je prelep dan pa smo resili da se odvezemo do obliznje sume i isprobamo novu stazu za setanje... Bilo je dosta drugih ljudi sa psima, lepo su se druzili dok Gwen nije ugledao decaka sa roditeljima koji je u ruci drzao stap. Da ne kazem povecu motku. Prisunjao mu se sa ledja, zagrizao stap, istrgnuo mu ga iz ruku i pobegao glavom bez obzira. I to 200 na sat. Mali je imao oko 5 godina, naocare i videlo se da je onako.... stidljiv. Naravno razvukao je plakati, a njegovi zapanjeni roditelji su me gledali kao najveceg kriminalca. Jurila sam Gwena po obliznjoj livadi, posto nije imao nameru da dodje kada sam ga zvala jer je znao da ce mu stap biti oduzet a za njega je to sve bilo sjajno zezanje.... king
Nazad na vrh Ići dole
BiGi-bigl
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
BiGi-bigl


Broj poruka : 106
Localisation : BEOGRAD
Datum upisa : 24.06.2008

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptySre Nov 16, 2011 12:48 am

Bigi ima poseban odnos prema rasi mops, on tu rasu zaobilazi, ne svidja mu se njegova glava i kraj price, to me posebno nervira jer je nova komsinica u kraju ima mopsa kog ovaj ignorise od bebe - to grozno izgleda: idemo trotoarom, oni nam idu u susret, Bigi staje na pola metra - metar, poskoci kao da je video duha, okrene glavu na drugu stranu i pravi siroki polukrug oko njega, niti ga gleda niti ga mirise, zaista svaki put mi je jako neprijatno, a ona se pomirila sa tim iako joj je krivo Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptySre Nov 16, 2011 11:30 am

A nas Rafa voli da se druzi samo sto njegovo druzenje se zavrsava uvek isto -on naskace, psi reze na njega i vlasnici ih odvode. Kad dolazimo u park svi psi odjednom idu kuci affraid aaa scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptySre Nov 16, 2011 11:57 am

Natali ::
A nas Rafa voli da se druzi samo sto njegovo druzenje se zavrsava uvek isto -on naskace, psi reze na njega i vlasnici ih odvode. Kad dolazimo u park svi psi odjednom idu kuci affraid aaa scratch

Dolazi neustrasivi mali razigrani biglic Rafa! I love you
Nazad na vrh Ići dole
BEKI (djolana)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
BEKI (djolana)


Broj poruka : 52
Localisation : NBG
Datum upisa : 02.06.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptySre Nov 16, 2011 2:56 pm

BiGi-bigl ::
Bigi ima poseban odnos prema rasi mops, on tu rasu zaobilazi, ne svidja mu se njegova glava i kraj price, to me posebno nervira jer je nova komsinica u kraju ima mopsa kog ovaj ignorise od bebe - to grozno izgleda: idemo trotoarom, oni nam idu u susret, Bigi staje na pola metra - metar, poskoci kao da je video duha, okrene glavu na drugu stranu i pravi siroki polukrug oko njega, niti ga gleda niti ga mirise, zaista svaki put mi je jako neprijatno, a ona se pomirila sa tim iako joj je krivo Embarassed
Vidis,interesantno...Beki ima najboljeg drugara mopsa. Bar ja mislim da se vole... svaki put trce jedno drugom u susret ali tokom citave "igre" beki se bukvalno rve sa njim, skace mu po glavi gura ga gricka, ali za sve to vreme konstantno dzvanjka, rezi , gundja...ne znam kako da opisem, prica onako biglovski, zvuci to ko rezanje, ali vise ne znam da li je to iz ljubavi ili ga psuje non stop Question Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptySre Nov 16, 2011 3:01 pm

I mi smo dobili bebu mopsa na setalistu, videcemo kako ce da se razvija prijateljstvo izmedju njega i Dike... za sada, Dika ga gleda kao cudo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BEKI (djolana)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
BEKI (djolana)


Broj poruka : 52
Localisation : NBG
Datum upisa : 02.06.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptySre Nov 16, 2011 3:09 pm

A sto se blamova tice, to je stvarno grozno... eto vi pricate kako ih setate upisane... jeste smor i njoj se to desavalo, ali da li zelite da znate koliko puta je vodim kuci ugovnjanu!!!!!!???? to je ljudi katastrofa, pre par nedelja smo otisli dalje od kuce, pustila sam je, i nakon samo 10 min nasla je ljudsko opet. I sad zamislite, sred bela dana put do kuce, ne moze biti prometniji, a ona CELA braon, a smrdi na kilometar i to da se onesvestis, i sad ja tako jadna pokusavam da izbegnem ljude, a povratak traje jedno 15 minuta, pa onda aj do zgrade aj, kroz ulaz.... ee
I to piskenje od srece, dok je bila mala ,redovno joj pritrcavaju deca i krenu da je maze, uzmu je u ruke , a ona sve piski po njima... Pa je na veterinarskom imala svoju omiljenu doktorku, tu zenu kad vidi svu je "usreci", pa su vec znali kad nas vide, na sto odma stavljaju gomilu papira za upijanje!
A jednom sam se bas smorila, bilo nam neko drustvo kuci i ona se popela na kauc i zaigrala se sa jednom devojkom , pa je zaboravila da treba obaviti nesto jel. i onda ti tako Beki ispusti u sred igre litru.... i onda sve to lepo upilo devojci po pantalonama... ma da vam ne pricam...
A da, jednom je ne znam kako iz mog ormara izuvkla moje gace i donela ko trofej na sred dnevne sobe... naravno i tada smo imali goste... Rolling Eyes

Mislim da sam se dosta blamirala, ima toga jos, al necu ... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptySre Nov 16, 2011 4:27 pm

Rona ima obicaj da se protegne pored, naravno, gosta koji sedi u fotelji i prdne.
A onda isto tako kad im dodje "publika" krenu da se igraju ona i Tedi, i onda je Tedi zaskace. To obavezno rade na sred dnevne sobe... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptySre Nov 16, 2011 6:28 pm

Joj, a ja mislila da su oni kao brat i sestra smeh
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptySre Nov 16, 2011 7:31 pm

Tabasko the Dika ::
Joj, a ja mislila da su oni kao brat i sestra smeh
Aha! smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptySre Nov 16, 2011 10:04 pm

A jao blam s gacama i carapama Smile Redovno kad smo kod Vaska jer boze moj on carape i gace baci pored korpe Badi ne znam kako otvori kupatilo i iznese prvo jednu carapu, pa drugu i zatim gace da vide ljudi da imamo dodnji ves. Smile Inace pre neki dan je u limanskom parku zapisao prvo bickilo od momka pa zatim i momka (koji mi se nabacivao). Ja kazem Vasku ne moras ti ni ici nikuda sa mnom Badi ti cuva teritoriju. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyČet Nov 17, 2011 2:55 pm

Tabasko the Dika ::
Joj, a ja mislila da su oni kao brat i sestra smeh

Laughing
Oni su muz i zena, samo onesposobljeni da imaju zajednicko potomstvo. Mislim, tako se bar ponasaju.
Nazad na vrh Ići dole
BiGi-bigl
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
BiGi-bigl


Broj poruka : 106
Localisation : BEOGRAD
Datum upisa : 24.06.2008

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyPet Nov 18, 2011 1:40 pm

hahaha a kad pusti gas a mi u svom svetu na kompovima pa se gospodin odseta u drugu sobu jer mu nesto smrdi confused
Nazad na vrh Ići dole
Konan
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Konan


Broj poruka : 223
Localisation : Bulbuder.. Zvezdara...
Datum upisa : 05.11.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyNed Dec 04, 2011 1:49 am

Jos uvek nije imao prilike da nas izblamira,al smo se veceras slatko nasmejali... Konan je grickao svoju kost a mi smo lezali i gledali televizor... U jednom trenutku dragi je prisao da me poljubi,i kad je Konan to video, skocio je na krevet i seo mi na glavu.. U fazonu ne dam ti da je ljubis... Prvo smo se slatko ismejali a onda kad je pokusao ponovo da me poljubi on je legao izmedju nas... Ljubomorko Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 EmptyNed Dec 11, 2011 1:27 am

Mokina najnovija zanimacija - obavezno pokaze gostima kako ona "siluje" igracke, svaki put!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kako prezivljavate vrucine?
» Kako da se pripremim za curu
» Kako sa biglom na godisnji odmor?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: