moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Demodikoza

Ići dole 
+12
Kaan
Stefan i Viktor
Dika
oliva
Rona
Andrijana
Medena
Vuk
sapica
dusan
Dolly
I.H.
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Demodikoza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demodikoza   Demodikoza - Page 2 EmptyUto Jul 17, 2012 10:04 pm

Dolly ::
Ma to je 100% od opekotine i vremenom će dlaka izrasti. Ja verujem u to, ali ipak svrati kod tog drugog veta, da budete mirni. Srećno!
Ja se slazem sa Dolly!Nemojte se previse brinuti,sve ce biti u redu top gun !Stiko ce brzo ozdraviti Very Happy !Srecno,drzimo vam palceve Very Happy !
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Demodikoza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demodikoza   Demodikoza - Page 2 EmptyUto Jul 17, 2012 10:18 pm

Navijamo iz sve snage za brz oporavak top gun
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Demodikoza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demodikoza   Demodikoza - Page 2 EmptySre Jul 18, 2012 9:28 am

Drzi Kole sapice bati da ozdravi top gun
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Demodikoza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demodikoza   Demodikoza - Page 2 EmptySre Jul 18, 2012 10:24 am

I ja mislim da je to zbog opekotina. Onda će vam pomoći i Bepanthen ili Pantenol mast. Svakako ta analiza treba da se uradi. Veterinar mu zagrebe kozu da uzme uzorak (to se zove skarifikacija), i pogleda pod mikoroskopom, i to je sve. Odmah ce videti da li ima demodexa prisutnog na kozi. Nasem Ariju su se pojavili pecati kad je bio beba, i odmah smo poceli da mu kapamo na kriticna mesta PET DROP kapi (ima u veterinarskim apotekama da se kupi). Mirise na kamfor. I sve je proslo, i nikada se vise nije pojavilo.
Nazad na vrh Ići dole
Stefan i Viktor
novajlija
novajlija
Stefan i Viktor


Broj poruka : 29
Datum upisa : 26.06.2012

Demodikoza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demodikoza   Demodikoza - Page 2 EmptySre Jul 18, 2012 11:22 am

Bili smo jutros kod drugog veterinara i sve je dobro...kaze da se vidi iz aviona da su termicke povrede a ne to cudo al ipak smo sve proverili i dobro je...mazemo sinodermom i cinkvitaminskom jer je ponegde rasceao...i uzeli smo i neke vitamine da pijemo...a najbitnije je sto je pocela i da mu izbija mlada dlaka! Kolko smo se isprepadali, a najgore sto smo mogli da ga lecimo od tog cuda bezpotrebno i samo da gore napravimo Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Demodikoza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demodikoza   Demodikoza - Page 2 EmptySre Jul 18, 2012 11:56 am

Bitno je da je sada sve ok. Pazite se i mazite. Svakako zapamti savete za demodikozu, za ne daj boze. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Demodikoza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demodikoza   Demodikoza - Page 2 EmptySre Jul 18, 2012 1:42 pm

Stefan i Viktor ::
Bili smo jutros kod drugog veterinara i sve je dobro...kaze da se vidi iz aviona da su termicke povrede a ne to cudo al ipak smo sve proverili i dobro je...mazemo sinodermom i cinkvitaminskom jer je ponegde rasceao...i uzeli smo i neke vitamine da pijemo...a najbitnije je sto je pocela i da mu izbija mlada dlaka! Kolko smo se isprepadali, a najgore sto smo mogli da ga lecimo od tog cuda bezpotrebno i samo da gore napravimo Evil or Very Mad
Striko bas mi je drago da si dobro cheers !Ljubim tee uaua !
Nazad na vrh Ići dole
Stefan i Viktor
novajlija
novajlija
Stefan i Viktor


Broj poruka : 29
Datum upisa : 26.06.2012

Demodikoza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demodikoza   Demodikoza - Page 2 EmptySre Jul 18, 2012 2:23 pm

dasdas
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Demodikoza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demodikoza   Demodikoza - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Demodikoza
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: zdravlje biglova-
Skoči na: