moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bunny's Nightmare biglici

Ići dole 
+44
DP
LORA
Bugi
Sara <3 Bigl
tanjawesti
Pirat
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Modena
dunja
Vuk
olja76
Dani
filip
jok.mi
joki i zoki
FLAFI
Ari
Boky&Tanja
klokkende
Marli
Lady
Shiloh
dusan
Meda
Lea2006
elmer fudd
Medena
Mirka
Zvoncica
Luna
Niva
Ivana
milena
Ksenija
tatjana
Dolly
Dika
Joker_Poker
Lilu The Great
luce
Lino
Janchee
Andrijana
Bunny's Nightmare
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyČet Sep 04, 2008 3:25 pm

Kada postanete čuvena odgajivačnica vrhunskih biglića, hvaliću se kako sam bila prvi kupac jednog TeDiBi šteneta!!! Nego, hoćete li se uskoro zvati nekako drugačije?
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyČet Sep 04, 2008 3:28 pm

Dolly ::
Kada postanete čuvena odgajivačnica vrhunskih biglića, hvaliću se kako sam bila prvi kupac jednog TeDiBi šteneta!!! Nego, hoćete li se uskoro zvati nekako drugačije?

Nadam se da nam ime nece menjati,za registraciju odgaivacnice se salju 3 imena,na prvom mestu sam navela tedibi i dobro provelila da li negde postoji odgaivacnica sa tim imenom,pa se nadam da cemo i ostati. I dalje cekamo resenje,trebalo bi uskoro da stigne.

A ti Zoko i jesi bila prvi kupac steneta kod nas. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyČet Sep 04, 2008 3:39 pm

bili 2 ::
Dolly ::
Kada postanete čuvena odgajivačnica vrhunskih biglića, hvaliću se kako sam bila prvi kupac jednog TeDiBi šteneta!!! Nego, hoćete li se uskoro zvati nekako drugačije?

Nadam se da nam ime nece menjati,za registraciju odgaivacnice se salju 3 imena,na prvom mestu sam navela tedibi i dobro provelila da li negde postoji odgaivacnica sa tim imenom,pa se nadam da cemo i ostati. I dalje cekamo resenje,trebalo bi uskoro da stigne.

A ti Zoko i jesi bila prvi kupac steneta kod nas. Very Happy
Znam i ponosim se time, a za promenu imena sam pitala zbog prinove. Jedva čekam da ga vidim! cmok cmok cmok svima
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyČet Sep 04, 2008 3:53 pm

Svaka cast Ivana na odluci malisa je predivan
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyČet Sep 04, 2008 3:57 pm

Pa nisu me dugo ubedjivali,a ni ja Djuru Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyČet Sep 04, 2008 3:59 pm

Ja sam se uzelela Bilija i njegovih slika. Pusica Biliju ako neispunis moju zelju.....
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyČet Sep 04, 2008 5:24 pm

PANCOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!

PRELEP JE! I DA! LICI NA DIKU Wink

TI DRAGA ZNAS VEC STA JA MISLIM!.....


JEDVA CEKAM DA VAM DODJE!!!!



jejjjjjjjjjjjjjjjjjj PANCO!!!!!
Bunny's Nightmare biglici - Page 2 85485610Bunny's Nightmare biglici - Page 2 85485610Bunny's Nightmare biglici - Page 2 85485610
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ivana


Broj poruka : 190
Godina : 38
Datum upisa : 07.02.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyPet Sep 05, 2008 12:04 am

Prelep je!
Svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyPet Sep 05, 2008 12:07 am

Sve čestitke za novog člana zaista je lep Pančito, dobrodošao. dasd
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Luna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Luna


Broj poruka : 222
Godina : 47
Datum upisa : 12.02.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyPet Sep 05, 2008 10:17 am

Super, super!
Cestitam!
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyPet Sep 05, 2008 12:12 pm

Panco je pravi pogodak svaka cast, ovakvi potezi unapredjuju jednu rasu.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyPet Sep 05, 2008 10:11 pm

Hvala svima na cestitkama i lepim recima za moju novu bebu Panca. Very Happy

Ja sam presrecna sto takav pas dolazi bas kod mene,nekako se osecam pocastvovano. I iskreno se nadam da ce jos mnogo lepih i dobrih kuca doci u nas dom,evo prva sledeca vec sledece godine,ali ovog puta devojcica,pa mi moramo voditi Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptySub Sep 06, 2008 12:00 am

Koja sad devojcica? Neka devojka za Diku?
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptySub Sep 06, 2008 12:06 am

Ivana, gde ćeš sve da ih smestiš? Nisam u toku da li tvoje kuce žive u stanu ili su u boksevima?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptySub Sep 06, 2008 12:08 am

Gledam ove sličice pa Niva i Dika veoma liče zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptySub Sep 06, 2008 12:28 am

Dika ::
Koja sad devojcica? Neka devojka za Diku?

O devojcici kad doje vreme za to,ali imam i Diku u planu za njen ljubavni zivot Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptySub Sep 06, 2008 12:31 am

Niva ::
Ivana, gde ćeš sve da ih smestiš? Nisam u toku da li tvoje kuce žive u stanu ili su u boksevima?

Pa mi na srecu imamo izbora,pa mozemo da budemo u kuci oko koje imamo 17ari placa u Titelu ili u stanu u Beogradu. Ali nije tesko smestiti nekoliko biglova u jedan stan ako se redovno setaju i aktivni su a pri tom lepo vaspitani,jer kad smo u stanu moji psi se i ne primecuju osim kad je klopa u pitanju,ali ja ne radim pa imam tu mogucnost da sa njima mnogo vremena provodim u velikom parku iza nase zgrade.
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptySub Sep 06, 2008 6:14 pm

Stvarno Ivana svaka čast!!! Divim ti se. Eto, četiri psa, a sledeće goidine i peti. Very Happy To je bre kao petoro dece!!! Very Happy
Imate sreće što imate to vaše carstvo u Titelu. I psi imaju sreće. Oni s tobom baš uživaju! Žive carski! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptySub Sep 06, 2008 6:28 pm

I ne treba da radis nista drugo osim biglova,lepo ti ide dobre su kuce i tu ima dosta posla, a ko je pametan moze od toga da zivi, da prodas 20 pasa godisnje,i imas pokrivene i troskove i platu i radis ono sto volis. 3-4 zenke bez problema ce da godisnje daju tu cifru a mogu i vise. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptySub Sep 06, 2008 6:57 pm

Zvoncica ::
I ne treba da radis nista drugo osim biglova,lepo ti ide dobre su kuce i tu ima dosta posla, a ko je pametan moze od toga da zivi, da prodas 20 pasa godisnje,i imas pokrivene i troskove i platu i radis ono sto volis. 3-4 zenke bez problema ce da godisnje daju tu cifru a mogu i vise. Pozz

Pa nije to sve bas tako,lepo zvuci ali je nemoguce izvesti,ustvari moguce je ali kad bih imala mnogo pasa,a onda bi ti psi morali da trpe zbog moje zarade jer ne bih imala vremena da se svakom posvetim.

Evo da malo pojasnim,Dilajt ima vec 4 godine,Beba ima tek godinu dana i tek sad prvo teranje,a treca zenka jos uvek nije rodjena a i nece verovatno do februara. Kada ta treca zenka bude mogla da se pari Dilajt vise nece,jer ce biti stara,a morace i dalje da jede i da se neguje jer je ona moj ljubimac i to ce biti do kraja.

Znaci meni bi trebale bar 3 zenke koje mogu u isto vreme da se kote da bih ja mogla od toga da zivim. Ne zalim se naravno,ja moje pse obozavam i pruzam im sve sto mogu a najvise paznje,ovako oni sami sebe hrane,mada i to tesko i mi svi zadovoljni i srecni jer smo zajedno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptySub Sep 06, 2008 7:29 pm

bili 2 ::
Zvoncica ::
I ne treba da radis nista drugo osim biglova,lepo ti ide dobre su kuce i tu ima dosta posla, a ko je pametan moze od toga da zivi, da prodas 20 pasa godisnje,i imas pokrivene i troskove i platu i radis ono sto volis. 3-4 zenke bez problema ce da godisnje daju tu cifru a mogu i vise. Pozz

Pa nije to sve bas tako,lepo zvuci ali je nemoguce izvesti,ustvari moguce je ali kad bih imala mnogo pasa,a onda bi ti psi morali da trpe zbog moje zarade jer ne bih imala vremena da se svakom posvetim.

Evo da malo pojasnim,Dilajt ima vec 4 godine,Beba ima tek godinu dana i tek sad prvo teranje,a treca zenka jos uvek nije rodjena a i nece verovatno do februara. Kada ta treca zenka bude mogla da se pari Dilajt vise nece,jer ce biti stara,a morace i dalje da jede i da se neguje jer je ona moj ljubimac i to ce biti do kraja.

Znaci meni bi trebale bar 3 zenke koje mogu u isto vreme da se kote da bih ja mogla od toga da zivim. Ne zalim se naravno,ja moje pse obozavam i pruzam im sve sto mogu a najvise paznje,ovako oni sami sebe hrane,mada i to tesko i mi svi zadovoljni i srecni jer smo zajedno Very Happy
tr tr tr tr tr tr tr tr ............ tr tr tr tr tr tr tr.......... tr tr tr tr tr........... cmok cmok cmok cmok cmok tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptySub Sep 06, 2008 10:43 pm

Niva ::
Gledam ove sličice pa Niva i Dika veoma liče zar ne?


Lice, oboje su slatki kao med!
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyNed Sep 07, 2008 11:02 am

cheers Pogodite ko još malo kreće da vidi Debeljkaaaaaa ! Very Happy lol! dasdas
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyNed Sep 07, 2008 1:47 pm

Mirka ::
cheers Pogodite ko još malo kreće da vidi Debeljkaaaaaa ! Very Happy lol! dasdas
Radujemo se što će (valjda) biti novih slika!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 EmptyNed Sep 07, 2008 8:07 pm

Mirka, kakav je, a?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bunny's Nightmare biglici
Nazad na vrh 
Strana 2 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Biglici iz Batajnice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: