moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku

Ići dole 
+9
stefana
Janchee
dusan
Lea2006
Dika
Medena
elmer fudd
Andrijana
Leangi Pima
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
falkfoto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
falkfoto


Broj poruka : 208
Godina : 56
Localisation : Kikinda u ravnom Banatu
Datum upisa : 05.10.2009

Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku   Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 EmptyPet Mar 12, 2010 7:41 pm

Dika ::
Sve to lepo zvuči, ali ja sam videla kako izgleda trening sa psom. Imamo divnog dresera, koji je sa psom nekoliko puta radio pred nama. Ali svaki put kada ga cimne, onako, iz sve snage, Dika se tri puta okrene u vazduhu, bez preterivanja... Ja nemam srca za to... Zamislite malog bigla vezanog na kanapu dugom 10m, koji bezbrižno njuška i, naravno, ne reaguje na ono što mu se govori. Onda mu dreser kaže DODJI!!! i povuče kanap iz sve snage... Jeste delotvorno, ali meni je bilo žao.

A "cliker" metodu toplo preporučujem. Mi tu spravicu imamo i stvarno daje dobre rezultate. Imate na internetu dosta napisanog o toj metodi. Ono što me oduševljava je što nema NIMALO agresije. Kad pas uradi nešto kako treba, vi samo kliknete, a on to vremenom zapamti i ukapira.
sunny cliker metoda je naravno najbolja ako mozete nabaviti cliker. U Kikindi ni ne znaju sta je to. Ako pokusam da im objasnim cudno me pogledaju i nasmeju se. Moze li se kliker naci u BG. Inace lekcije za dresuru se mogu naci na youtubu. sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kikinda-Serbia/Bigl-ho
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku   Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 EmptyPet Mar 12, 2010 9:12 pm

U Pet Centru bi mogli imati kliker.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku   Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 EmptyPet Mar 12, 2010 9:24 pm

Ima u Rumi da se kupi kliker,
pa predpostavljam da verovatno,
ima i u Beogradu u Pet Centru
posto ovi nasi odande donose vecinu robe !
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku   Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 EmptyPet Mar 12, 2010 9:28 pm

Nema u pet centru...ja bio pitao pre...pa ima dosta...nisu ni culi za to :S
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku   Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 EmptyPet Mar 12, 2010 9:33 pm

Ajde pitacu ovog tipa
sto drzi pet shop u Rumi
gde je nabavio, pa javljam ! Smile
Nazad na vrh Ići dole
stefana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
stefana


Broj poruka : 197
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.01.2010

Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku   Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 EmptySub Mar 13, 2010 12:02 am

Kliker je mala spravica, velicine par cm. Kad je pritisnes, cuje se glasno KLIK. Zadas psu komandu, pa kad uradi dobro, ti pritisnes kliker i das nagradu. Otprilike tako. Mi smo Diku naucili razne stvari sa klikerom, uglavnom da se glupira, premece, donosi, seni, itd.[/quote]

A gde to moze da se nabavi?
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku   Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 EmptySub Mar 13, 2010 12:36 am

Evo javice covek kad sazna...
Nazad na vrh Ići dole
falkfoto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
falkfoto


Broj poruka : 208
Godina : 56
Localisation : Kikinda u ravnom Banatu
Datum upisa : 05.10.2009

Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku   Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 EmptySub Mar 13, 2010 2:07 pm

sunny Ukucajte u googlu clicer dog i mozete videti i kako izgleda i kako se radi sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kikinda-Serbia/Bigl-ho
Nestor
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Nestor


Broj poruka : 230
Localisation : Beograd,Brace Jerkovic
Datum upisa : 22.08.2010

Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku   Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 EmptyČet Nov 11, 2010 2:43 pm

Ja sam za Maju Sparovec cuo od komsinice koja vec neko vreme ide kod nje sa svojim ljubimcem,cak nije ni rasan pas,sto naravno nema veze,a "Malisa",(kako se ljubimac zove), je i odrastao i ona je vrlo zadovoljna i metodom rada i Malisinim ponasanjem.
Ne mogu nista da komentarisem jer nisam licno upoznat ali samo prenosim utiske vlasnika koji pohadjaju skolicu i vidim da su svrlo zadovoljni.
Majo svaka cast i samo napred....i ja sam siguran da se pas moze mnogo nauciti bez batina i grubosti,iako nas nekada isteraju iz takta Very Happy ,ali na svu srecu je to jako retko.
Sa ljubimcem samo treba da se puno radi i da mu se posveti mnogo paznje i sto je najbitnije ljubavi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku   Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Klub za obuku pasa Leangi Pima - upis u toku
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» KLUB : MOJ BIGL
» Imena pasa
» Odgajivacnice pasa
» Poklanjanje pasa
» Vise pasa u jednom stanu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: oglasi-
Skoči na: