moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lažna trudnoća

Ići dole 
+9
lili
Ksenija
jd_girl
Lea2006
LORA
luce
Bunny's Nightmare
Medena
Dolly
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptySre Okt 12, 2011 7:43 pm

Lea je imala lažnu trudnoću pre par godina i po savetu veta je bila bez hrane i vode 24 h affraid i sve se smirilo za par dana! To i duže šetnje, uz sklanjanje svih igračaka u kući je stvarno delovalo!
Nazad na vrh Ići dole
lili
bigl-manijak
bigl-manijak
lili


Broj poruka : 257
Datum upisa : 04.02.2010

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptySre Okt 12, 2011 8:17 pm

Pegi je pocelo cureti mleko . Ne znam da li da pokusamo to sa vodom i hranom 24h ? Ceo dan spava . bounce
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptySre Okt 12, 2011 8:25 pm

Da, stavite je na dijetu. 24 časa nije ništa strašno. Pas može bez hrane i više od jednog dan. Biće njoj dobro.
Probajte da je više šetate, ako možete da se organizujete.



Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
lili
bigl-manijak
bigl-manijak
lili


Broj poruka : 257
Datum upisa : 04.02.2010

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptySre Okt 12, 2011 8:29 pm

SAmo me cudi kako ce ova nasa halapljivica prezivati taj jedan dan! Shocked To ce biti najmucniji dan u njenom zivotu pale . Hahaha ....ali posto je za njeno dobro mora. Smile Hvala .
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptySre Okt 12, 2011 8:33 pm

Ako je nasa Lea prezivela bez hrane... Very Happy Nema vece prozdrljivice!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptySre Okt 12, 2011 10:35 pm

Doli ima nešto više od 4 godine. Prvo teranje imala je sa 7 meseci i otada svaki put ima lažnu trudnoću. Naš veterinar kaže da to nije ništa neobično, ni zabrinjavajuće, samo da se pazi da ne dođe do mastitisa. Pošto ne umemo da sprovodimo dijetu, (ni ona, ni ja)problem smo rešavali isključivo hladnim oblozima od alkohola i vode, kao kad deci skidate temperaturu. Naravno da ne mora zbog toga da se steriliše. Negde na netu sam pročitala da je to nasleđe iz vučjeg čopora, gde je jedan mužjak imao više ženki, a parila se samo najbolja. Sve ostale imale su lažnu trudnoću i zajedno sa majkom dojile štence, pošto često, zbog nedostatka hrane, nije imala dovoljno mleka.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
lili
bigl-manijak
bigl-manijak
lili


Broj poruka : 257
Datum upisa : 04.02.2010

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 12:20 pm

Pegi do sada nije imala laznu trudnocu . Sad je drzimo na dijeti 24 h . Dobro izdrzava za divno cudo! Very Happy Ja sam negde procitala da je do 75% Zenki nekada imalo laznu trudnocu Shocked . Ali nisam sigurna koliko je to tacno. Takodje sam procitala to i za vukove. Bas smo vas ugnjavili sa ovim, ali hvala puno! tr
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptyČet Okt 13, 2011 3:38 pm

Niste nas ugnjavili, svi smo naučili nešto novo study
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
lili
bigl-manijak
bigl-manijak
lili


Broj poruka : 257
Datum upisa : 04.02.2010

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptyNed Okt 16, 2011 6:31 pm

Drago mi je Very Happy Pegi se polako povlaci! Hvala puno! Mnogo nam je znacila vasa pomoc tr
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptyPon Okt 17, 2011 11:54 pm

Nasoj Medi je svako, ali svako tjeranje bilo praceno laznom trudnocom! A mene najvise smeta promjena u njenom raspolozenju. Samo na hranu misli, ponasa se kao neki manijak! Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Suki
novajlija
novajlija
Suki


Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.06.2014

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptySre Nov 12, 2014 3:08 pm

Evo i mi da se javimo.... sa poblemom koji pokusavamo da prevazidjemo.
Kod Flekice su uvecane sike (bradavice) i to posle prvog teranja, uz konsultaciju sa veterinarom mazemo joj Ihtiol-kampfor mast (ima i u veterinarskim i obicnim apotekama) i to dva puta dnevno sedam do deset dana... mi smo danas negde na polovini pa cemo videti kako ce da bude....
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptySre Nov 12, 2014 6:45 pm

Da li je Flekica na dijeti?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Suki
novajlija
novajlija
Suki


Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.06.2014

Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 EmptyČet Nov 13, 2014 2:35 pm

Nije na dijeti, kada sam pricao sa veterinarom rekao mi je samo da mu mazem sa Ihtiol-kampfor masti, i stvarno jutros se vec vidi da polako prolazi i to je posle cetiri dana.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lažna trudnoća - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lažna trudnoća   Lažna trudnoća - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lažna trudnoća
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: zdravlje biglova-
Skoči na: