moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Prva biglijada u Srbiji

Ići dole 
+21
Monika
Vasica T
pedjaklj
Niva
Ksenija
elmer fudd
tatjana
Lilu The Great
milena
Zvoncica
Lino
Bigl Bole
Dolly
Dika
Bunny's Nightmare
luce
Medena
Janchee
Andrijana
Lea2006
dusan
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2008 2:28 pm

Veliki cmok Zvoncici. Ivana je predstavila ranije, i Zvoncica je vec uveliko popularna Smile Preslatka je !
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2008 4:03 pm

Najzad se razjasnilo: na biglijadu dolazi i Meda sa sluzavkom i sluzavkinim muzem! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2008 4:59 pm

I tako ja odem u KSS i ispadnem budala na kvadrat.
Bar tako kaze brkata baba na vratima, toboz nase sudije nemaju vremena za nase biglove a i koga to interesuje.
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2008 5:00 pm

Da draga[/quote]

Haha spremaj gibanicu
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2008 5:10 pm

dusan ::
I tako ja odem u KSS i ispadnem budala na kvadrat.
Bar tako kaze brkata baba na vratima, toboz nase sudije nemaju vremena za nase biglove a i koga to interesuje.


Sačuvaj Bože...
Pa da, oni su jaaaaako zauzeti! Poznati su kao veliki profesionalci i poznavaoci rase... Užas!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2008 5:17 pm

dusan ::
I tako ja odem u KSS i ispadnem budala na kvadrat.
Bar tako kaze brkata baba na vratima, toboz nase sudije nemaju vremena za nase biglove a i koga to interesuje.
Suspect
Ima li sanse da se nekima od sudija ovo obavjestenje posalje na individualne email adrese? Ili da se obavjestenje postavi i na druge forume o ljubimcima u Srbiji, pa da se tako indirektno pozovu?
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2008 6:06 pm

Da li ima para da se ponudi neka dnevnica ili bilo koja stimulacija? Neće očigledno niko džabe da dolazi u nedelju, a pošto nema niko rodjaka sudiju, moramo da platimo što je sasvim normalno!
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2008 6:27 pm

Ljudi trebaju mi imena i prezimena sudija 6,FCI grupe do veceras da bi sutra dobili njihove brojeve telefona.
Ako neko zna nek pise.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2008 11:23 pm

Ovo je odgovor na moj mail upucen kin.sudiji koji je specijalizovao biglove:

Poštovani,
hvala Vam što me se setili i pozvali ali nažalost ja nisam u mogućnosti da dođem zato što sam tog vikenda u Švedskoj gde sudim izložbu pasa.
Želim Vam puno uspeha u radu i vidimo se drugom prilikom.

pozdrav,
Nemanja Jovanović
Međunarodni kinološki sudija
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2008 11:27 pm

bili 2 ::
Ovo je odgovor na moj mail upucen kin.sudiji koji je specijalizovao biglove:

Poštovani,
hvala Vam što me se setili i pozvali ali nažalost ja nisam u mogućnosti da dođem zato što sam tog vikenda u Švedskoj gde sudim izložbu pasa.
Želim Vam puno uspeha u radu i vidimo se drugom prilikom.

pozdrav,
Nemanja Jovanović
Međunarodni kinološki sudija

a da ga zamolis da ti da neke kontakte drugih sudija koje bi mozda mogle/htele?
sigurno nekoga poznaje
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyUto Maj 13, 2008 12:27 am

Kontakti svih sudija 6.FCI grupe koji zive u Beogradu i okolini stizu sutra kada cemo morati da zovemo svakog ponaosob.
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyUto Maj 13, 2008 5:58 pm

promocija je tezak posao,
a najlakse ga obavaljaju nasi biglici kad krenu u setnju gradom!

inace, mi smo ove dve nedelje trenirali, (najvise ja Smile )
i sve cemo vas prebiti na agilitiju Smile))
jedva cekamo
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyUto Maj 13, 2008 7:20 pm

Bravo Luce i Masho! A mene, opet, hvata blaga zebnja oko toga kako ce se Meda ponasati - ona nije navikla da bude ni sa ljudima ni sa psima u velikom broju, a o nedostatku manira da ne pricamo. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyUto Maj 13, 2008 10:25 pm

Medena ::
Bravo Luce i Masho! A mene, opet, hvata blaga zebnja oko toga kako ce se Meda ponasati - ona nije navikla da bude ni sa ljudima ni sa psima u velikom broju, a o nedostatku manira da ne pricamo. Embarassed

Ni slučajno se ne brinite za to! Pa mi smo svi "naši", kakve veze ima, važno da ne zbrišu negde, a to neće moći, svi oblici ponašanja su dopušteni našim razmažencima, samo opušteno!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptySre Maj 14, 2008 11:07 am

Sad mi je lakse sunny
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptySre Maj 14, 2008 11:56 am

Meda u nasem gradu!
to je takva novost! veca od premijere Indijane Dzonsa i Sex i grada!
bas se radujem!

bice Meda super, nece hteti da ide kuci:)
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptySre Maj 14, 2008 12:31 pm

Eh, nadam se i ja da ce tako biti! Very Happy
Samo da nam ne prisjedne, kada je zadnji put bila "na ekskurziji", u Novom Sadu, Ivan samo sto nije dobio slom zivaca zbog Mede jer je bila jako bezobrazna. Od tada nece nikuda da je vodi, jedva sam ga i na ovo nagovorila.
Znaci, tamo se okupljamo u 12? I da li neko moze i ovdje da postavi onu mapu kako se do te adrese dolazi? Znam da je bila na forumu, ali ne znam na kom topicu i ne mogu da je nadjem.
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptySre Maj 14, 2008 1:15 pm

Medena ::
Eh, nadam se i ja da ce tako biti! Very Happy
Samo da nam ne prisjedne, kada je zadnji put bila "na ekskurziji", u Novom Sadu, Ivan samo sto nije dobio slom zivaca zbog Mede jer je bila jako bezobrazna. Od tada nece nikuda da je vodi, jedva sam ga i na ovo nagovorila.
Znaci, tamo se okupljamo u 12? I da li neko moze i ovdje da postavi onu mapu kako se do te adrese dolazi? Znam da je bila na forumu, ali ne znam na kom topicu i ne mogu da je nadjem.

U delu KLUB, str. 10
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptySre Maj 14, 2008 2:08 pm

Medena ::
Eh, nadam se i ja da ce tako biti! Very Happy
Samo da nam ne prisjedne, kada je zadnji put bila "na ekskurziji", u Novom Sadu, Ivan samo sto nije dobio slom zivaca zbog Mede jer je bila jako bezobrazna. Od tada nece nikuda da je vodi, jedva sam ga i na ovo nagovorila.
Znaci, tamo se okupljamo u 12? I da li neko moze i ovdje da postavi onu mapu kako se do te adrese dolazi? Znam da je bila na forumu, ali ne znam na kom topicu i ne mogu da je nadjem.

Nista ne brinite,plac na kome se biglijada odrzava je dobro ogradjen,a i deo za ljude je posebno ogradjen tako da nece biti problema. A i pored svih ostalih biglica mislim da nece imati vremena da bude zlica.
Nazad na vrh Ići dole
Bigl Bole
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Bigl Bole


Broj poruka : 91
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.10.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptySre Maj 14, 2008 8:40 pm

evo bio Bole danas u zivotinjskom hipermarketu i super je bio, a nije nikakav osobiti intelektualac a ni gospodin!

znaci ima nade za sve Wink
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptySre Maj 14, 2008 11:39 pm

Bio sam danas na preciznom dogovoru za nedelju .
Bitno je da svi dodjemo do 12 , ja cu biti od 10 tamo.
Nije obavezno da svi plate 300 din , nesto smo racunali da za 300 din mozemo da pokrijemo klopu i 5 pica tako da ako dodju dve osobe mogu da uzmu jedan bon od 300 din i dobiju klopu i 5 pica .
U 12 pocinju predavanja. Moj broj tel. je 064/247-3630 ko ne bude mogao da nadje nek me zove da dodjem po njega.
Radicemo snimak za moj ljubimac i slike svih pasa ponaosob. i mole se svi vlasnici da kopiraju rodovnike i ponesu u nedelju, i da ne hrane pse u subotu i da im ponesu omiljenu hranu na okupljanje zbog pokazne vezbe dresure.
A smislili smo i takmicenje zbog nagrada koje donosi royal canin. Izabracemo pet ljudi od nas vlasnika koji se najvise razumeju u rasu i oni nek odluce koji su psi najlepsi po kategorijama, glasanje je tajno i ko dobije najvise glasova nosi prvu nagradu.
Pa vidimo se u nedelju.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptySre Maj 14, 2008 11:47 pm

Lea2006 ::
U delu KLUB, str. 10
Hvala!
Bigl Bole ::
evo bio Bole danas u zivotinjskom hipermarketu i super je bio, a nije nikakav osobiti intelektualac a ni gospodin!
znaci ima nade za sve Wink
E onda ima nade i za Medu smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptySre Maj 14, 2008 11:49 pm

dusan ::
A smislili smo i takmicenje zbog nagrada koje donosi royal canin. Izabracemo pet ljudi od nas vlasnika koji se najvise razumeju u rasu i oni nek odluce koji su psi najlepsi po kategorijama, glasanje je tajno i ko dobije najvise glasova nosi prvu nagradu.
A šta je sa kategorijama "najbezobrazniji bigl", "škart bigl" i slično? Moj muža zeza Medu da ona samo u takvima ima šanse. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptySre Maj 14, 2008 11:51 pm

Posto mi ne mozemo da dodjemo,navijacemo iz Novog Sada glasno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyČet Maj 15, 2008 12:08 am

NEMANJA&CILE ::
Posto mi ne mozemo da dodjemo,navijacemo iz Novog Sada glasno!
E to se ne vazi , morate da dodjete !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva biglijada u Srbiji   Prva biglijada u Srbiji - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva biglijada u Srbiji
Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Druga biglijada u Srbiji
» biglijada 2008
» BIGLIJADA 2011
» LETNJA BIGLIJADA
» Biglijada Septembar 18.09.2011

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: klub-
Skoči na: