moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Diarrhea - proliv

Ići dole 
+7
.Marija.
svrco75
Snoopy:)
Gogili
Tabasko the Dika
snoopy
hazarskirecnik
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Diarrhea - proliv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Diarrhea - proliv   Diarrhea - proliv - Page 2 EmptySub Jun 30, 2012 12:21 pm

Apsolutno se slažem u vezi zverova, ja sam tada bukvalno izučavao ovu materiju jer me interesovalo o čemu se radi i saznao da u zavisnosti od okruženja jajašca mogu da "hiberniraju" i od 6 meseci do 2 godine affraid i tek kada im se stvore povoljni uslovi onda nastave dalje životni ciklus.
Od svega je najteže ubediti prodavca da ste hranu nakon otvaranja držali u propisanim uslovima jer njihov stav je da to nije moglo kod njih da se desi (čast izuzecima), mada su, da ne grešim dušu, nama uvažili reklamaciju!
Nazad na vrh Ići dole
hazarskirecnik
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
hazarskirecnik


Broj poruka : 62
Localisation : Belgrade
Datum upisa : 13.04.2012

Diarrhea - proliv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Diarrhea - proliv   Diarrhea - proliv - Page 2 EmptySub Jun 30, 2012 1:07 pm

@Lea 2006, hvala za info, prilicno mi je blizu taj Pet Shop..
Kada sam isao u Pet Centar po Royal, rekao sam im zbog cega menjam hranu i moram priznati da su bili jako ljubazni.. Rekli su mi da donesem tu crvljivu i da izaberem neku drugu.. Naravno, nisam to uradio, ali bili su vrlo customer orientation..
Nazad na vrh Ići dole
hazarskirecnik
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
hazarskirecnik


Broj poruka : 62
Localisation : Belgrade
Datum upisa : 13.04.2012

Diarrhea - proliv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Diarrhea - proliv   Diarrhea - proliv - Page 2 EmptyPon Jul 09, 2012 3:14 pm

Dobili smo savet od vet-a da uzmemo sirup "KAODIAR S" i vec nakon prve doze je sve bilo kako treba.. Preporuka!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Diarrhea - proliv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Diarrhea - proliv   Diarrhea - proliv - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Diarrhea - proliv
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: zdravlje biglova-
Skoči na: