moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Chelik iz Beograda

Ići dole 
+10
Sara
bucki
Janchee
Jasna
Andrijana
jeca
Admin
Jan
chelik
bambucha
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
chelik
novajlija
novajlija
chelik


Broj poruka : 25
Datum upisa : 19.03.2007

Chelik iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelik iz Beograda   Chelik iz Beograda - Page 2 EmptyUto Apr 03, 2007 12:32 am

Marko ::


Razmisljao sam da uzmem bigla,kao kucnog ljubimca,a voleo bi da bude lep kao Chelik,pa me zanima,da li si ga,ili da li planiras da ga vodis na parenje,pa bih ja onda mogao uzeti njegovo stene

Pa da,planiram da ga parim,ali kako jos nisam nasla zenku za njega,za sada jos nista od toga.
Nazad na vrh Ići dole
chelik
novajlija
novajlija
chelik


Broj poruka : 25
Datum upisa : 19.03.2007

Chelik iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelik iz Beograda   Chelik iz Beograda - Page 2 EmptyUto Apr 03, 2007 12:38 am

Celik je iz Madjarske,pa mu se u roditeli malo komplikovanije zovu,a i pisu,bar za mene,tako da,evo bolje njegovog rodovnika Smile
Nazalost,sada kad je bilo okupljanje,imala sam obaveze na faxu,ali cemo se rado odazvati za neko buduce.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Mira
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Mira


Broj poruka : 50
Godina : 34
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.03.2007

Chelik iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelik iz Beograda   Chelik iz Beograda - Page 2 EmptyUto Apr 10, 2007 1:49 am

Upravo sam upoznala Celika na bulevaru. Mnogo je sladak uzivo... Samo me je zacudilo to sto nije obracao paznju na hranu koju sam drzala u ruci. Moj Ogy bi povileneo da je bio na njegovom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
chelik
novajlija
novajlija
chelik


Broj poruka : 25
Datum upisa : 19.03.2007

Chelik iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelik iz Beograda   Chelik iz Beograda - Page 2 EmptyUto Apr 10, 2007 2:06 pm

Mogu ti reci da i mene cudi,jos i kako sam mu smanjila obroke zbog problema sa varenjem..:)Ah,ume on da ignorise ljude i hranu kad je napolju,ali zato u kuci..uvek se nadje u blizini kad se nesto jede Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Chelik iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelik iz Beograda   Chelik iz Beograda - Page 2 EmptyPon Apr 16, 2007 1:08 pm

Što vas nema na okupljanjima?
Nazad na vrh Ići dole
chelik
novajlija
novajlija
chelik


Broj poruka : 25
Datum upisa : 19.03.2007

Chelik iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelik iz Beograda   Chelik iz Beograda - Page 2 EmptyPon Apr 16, 2007 11:29 pm

Dolazila bih rado,ali me fakultet ogranicava vremenski jer zbog vezbi moram dosta da provodim tamo.Ali,od ove nedelje bi trebalo da bude malo opustenije,tako da,ako bude okupljanje ovaj vikend,dolazimo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Chelik iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelik iz Beograda   Chelik iz Beograda - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Chelik iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Ari iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: