moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 izgubljen bigl

Ići dole 
+21
Snoopy:)
Ksenija
Anja..
snoopy
Natali
Lea2006
Medena
Niva
Tabasko the Dika
Aris
Niche
BiGi-bigl
oto
Dolly
MarijaRio
tedibi
Rona
.Marija.
Snoopy Gang
dusan
Kaan
25 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptySub Dec 24, 2011 1:09 pm

sa Balkan Kinology:
Dok sam setala svoju kucu (samojed) prisao nam je trikolor muzjak BIGLA. Bio je bez vlasnika, igrali su se otprilike pola sata, a zatim nas je pratio, pa ne znam da li je izgubljen ili ga je mozda neko napustio... Pas je vidjen u ulici Beogradskog bataljona na Banovom brdu, a pratio nas je kroz celu Pozesku ulicu i na kraju otrcao u ulaz neke zgrade kod crkve na Banovom brdu. Ako je nekome nestao bigl nadam se da ce mu ove informacije koristiti!
link
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 2:55 am

Danas sam i ja na Banovom brdu video bigla kako se igra sa lokalnim gonicima tramvaja , doduse sa jednim se igrao a drugi ga je tukao pa sam uleteo da razdvojim. Biglic je muski i ima dosta belog po sebi , rekao bi da je mlad , ne vise od dve godine. Vidjen blizu okretnice .
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 11:08 am

Evo slike izgubljenog biglonje Crying or Very sad

izgubljen bigl Dscf0175e

Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 11:25 am

Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 11:30 am

Lici, ali nije, Velja nema ovo belo na uvcetu, a i kad gledas Velju okrenutog sa te strane, ima manju tufnu...
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 11:35 am

To je taj , seta se na Banovom Brdu. Ciji je to pas i kako se zove ?
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 11:36 am

Kako niko nije proverio da li pas ima cip??
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 11:38 am

Ja nisam mogao , nisam imao vremena a on nije hteo da udje u kombi.
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 11:40 am

.Marija. ::
Lici, ali nije, Velja nema ovo belo na uvcetu, a i kad gledas Velju okrenutog sa te strane, ima manju tufnu...

pa znam to, ali su ovo slike kad je stene Smile nadam se da je ovaj, barem bi mu se pronasli vlasnici
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 11:42 am

ali oni su iz Sremske Mitrovice, nema ni mali, a poslednji put je bio na forumu jos u novembru Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 11:44 am

Velja na levom boku ima tri manje crne tufne, a ovaj pas ima jednu veliku i tek kod guze sledecu koja se nastavlja na rep. Tako da mislim da nije on.
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 11:48 am

upravu ste, nije, na ovoj slici se tacno vidi http://www4.slikomat.com/11/1102/tz2-vozi.jpg
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyČet Feb 16, 2012 1:45 pm

jesenas je decko koji je nasa stalna musterija nasao bigla slicnog ovom u zarkovu,bio je cipovan i istog dana mu je nadjen vlasnik,ali po ponasanju vlasnika rekla bih da mu nije prvi put da bezi. mozda je to opet taj biglic
Nazad na vrh Ići dole
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyPet Feb 17, 2012 5:07 pm

Video ga je moj brat dok je setao ria pre desetak dana , neka zena ga je uzela i vodila do veterinara i nisu uspeli da mu ocitaju cip, neko vreme je bio kod nje. nisam znala da luta sam.

ja cu danas da prodjem kolima po brdu da probam da ga nadjem.
Znaci znamo ko su vlasnici?
Nazad na vrh Ići dole
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyNed Apr 22, 2012 5:39 pm

Juce i danas vidjen bigl muzjak na banovom brdu (ispod i iznad pozeske, josif pancic skola)
Nema ogrlicu, lici jako na Ria, bukvalno iste sare, ima na njuskici malo vise bele dlake..
Nije mi dao da ga uhvatim, slikala sam ga i pomazila a onda je poceo da bezi. Isla sam za njim i dozivala ga dugo ali nije hteo da mi dodje. Ponecu rezervnu ogrlicu i povodac pa da probam da ga uhvatim sa Riom i da ga odvedem kod veterinara da vidimo da li ima cip

izgubljen bigl 1si9ua

izgubljen bigl Ac7jtg

izgubljen bigl 34fcqzd

izgubljen bigl 24xm1vp

izgubljen bigl R1nbrt

Stavite na jos neke forume
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyNed Apr 22, 2012 6:17 pm

Lep pas!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyNed Apr 22, 2012 11:30 pm

mislim da sam njega jurio juce, uspeo sam da ga uhvatim ali mi je pobegao Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
oto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
oto


Broj poruka : 220
Datum upisa : 16.03.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyPon Apr 23, 2012 12:09 am

evo, da i ovde napišem da se oto još traži. odlutao je 1. marta, bez ogrlice. poslednji put je viđen u naselju save kovačević u zemunu. specifično za ota je da ima belu šaru pozadi na vratu u obliku sidra, trokraku. leđa su mu sasvim crna. pravi je lepotan. zahvaljujem se svima koji obrate pažnju i daju bilo kakvu informaciju. ljilja, 063 368 335
Nazad na vrh Ići dole
BiGi-bigl
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
BiGi-bigl


Broj poruka : 106
Localisation : BEOGRAD
Datum upisa : 24.06.2008

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyPon Apr 23, 2012 12:21 am

jao kako je sladak i negovan sigurno ga neko trazi i brine gde li je sad ..
Nazad na vrh Ići dole
oto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
oto


Broj poruka : 220
Datum upisa : 16.03.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyPon Apr 23, 2012 12:22 am

da, ja! Wink brinem, i to mnogo.
Nazad na vrh Ići dole
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyUto Apr 24, 2012 2:07 am

Kaan ::
mislim da sam njega jurio juce, uspeo sam da ga uhvatim ali mi je pobegao Sad

Moram da se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyUto Apr 24, 2012 8:10 am

[quote="MarijaRio"]Juce i danas vidjen bigl muzjak na banovom brdu (ispod i iznad pozeske, josif pancic skola)
Nema ogrlicu, lici jako na Ria, bukvalno iste sare, ima na njuskici malo vise bele dlake..
Nije mi dao da ga uhvatim, slikala sam ga i pomazila a onda je poceo da bezi. Isla sam za njim i dozivala ga dugo ali nije hteo da mi dodje. Ponecu rezervnu ogrlicu i povodac pa da probam da ga uhvatim sa Riom i da ga odvedem kod veterinara da vidimo da li ima cip"=quote]

Biglic se zove Oskar, sinoc je nadjen na Cukarickoj padini i vracen je vlasnicima... Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyUto Apr 24, 2012 9:35 am

Deluju prilicno cisto, kao da nisu dugo na ulici. Mozda ih pustaju da lunjaju sami. Kod nas u bloku ima jedan bigl koji seta sam, a onda uredno ode kuci. Cak lici na ovog belog.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyUto Apr 24, 2012 10:39 am

[quote="Aris"]
MarijaRio ::
Biglic se zove Oskar, sinoc je nadjen na Cukarickoj padini i vracen je vlasnicima... Very Happy

Inače je iz Zemuna! scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl EmptyUto Apr 24, 2012 12:06 pm

[quote="Aris"]
MarijaRio ::
Juce i danas vidjen bigl muzjak na banovom brdu (ispod i iznad pozeske, josif pancic skola)
Nema ogrlicu, lici jako na Ria, bukvalno iste sare, ima na njuskici malo vise bele dlake..
Nije mi dao da ga uhvatim, slikala sam ga i pomazila a onda je poceo da bezi. Isla sam za njim i dozivala ga dugo ali nije hteo da mi dodje. Ponecu rezervnu ogrlicu i povodac pa da probam da ga uhvatim sa Riom i da ga odvedem kod veterinara da vidimo da li ima cip"=quote]

Biglic se zove Oskar, sinoc je nadjen na Cukarickoj padini i vracen je vlasnicima... Very Happy



dasdas dasdas dasdas dasdas dasdas Superr!! Bas mi je drago!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





izgubljen bigl Empty
PočaljiNaslov: Re: izgubljen bigl   izgubljen bigl Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
izgubljen bigl
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Aga Aron
» Bigl na TV-u
» Bigl hibridi
» Bigl u dvoristu
» Pronadjen bigl

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: oglasi-
Skoči na: